Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Túl lekezelő vagyok, vagy jogos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl lekezelő vagyok, vagy jogos?

Figyelt kérdés

Domináns vagyok, van egy évek óta húzódó bdsm kapcsolatom. Aki tud arról is hogy közben mással randizom.


Rajta meg a feszkót szoktam levezetni. Aztán elkezdett kérdezősködni, meg megemlítette hogy ez a pasi biztosan szerelmes akkor belém.


Én pedig ráförmedtem hogy azt gondoltam őt az én élvezetem érdekli, nem pedig az hogy ki mit érez irántam. Azt mondta mindkettő érdekli. Majd megjegyeztem hogy szoval szereti a dramat...helyet is akar az életemben de közben a szexuális és szerelmi életemről is tudni akar. Szerintem nem tartozok neki beszámolóval.


Csak kielégíti a vágyaim amikor szeretném.



dec. 20. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Domináns és seggfej közt sosem volt egyenlőségjel. A dráma középpontjában az áll, aki figyelmen kívül hagyja, hogy a másiknak mi okés és mi nem. Lehet akármilyen nyakatekert a rátok jellemző, tetszőlegesen "perv" rész, az mindaddig nulla perverzió, míg ketten rábólintanak, és tényleg senkinek semmi baja nem lesz. Nagy erény és további dominanciaszerzés megérteni és segíteni őt jól megélni a szituációt, illetve ahhoz, hogy tényleg jó legyél szükséges is tisztában lenni a tényleges igényeivel, másképp nagyon nehéz nem seggfejként kijönni a szituból.
dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
A bdsm kapcsolatodnak ha eddig semmi köze nem volt a magánéletedhez, nulla jogosultsága van a számonkéréshez. Tulajdonképpen próbálta kiprovokálni, hogy beszélj neki a magánéleti kapcsolatodról. Azt mondani, hogy a másik biztos szerelmes beléd, ezt bizonyítja.
dec. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 De La Cruse ***** válasza:
84%

Nézz a tükörbe és valld be, hogy amit csinálsz az durva tisztátalanság és másokkal is úgy szórakozol, hogy egy normális kultúrában megköveznének érte jogosan.

Spanyolországban szamárhátra ülne a csaj apja és a falu szeme láttára ontaná ki a beleidet a porba. Ez még a 20-ik század elején is működött.

Ha most érdektelen más emberek számára amit csinálsz attól még gyilkosság amit művelsz lelki területen ami a legnagyobb szadizmus ami csak később öli meg azt akit most élni látsz.

Valójában egy igen romlott emberi roncs vagy aki káros mindenki másra.

dec. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
87%
Arrogáns fäszfej vagy, kérdező.
dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Jesszus.

A dominálás nem az, hogy semmibe veszed a partnered.

A dominálás az, hogy fogod a kezét és vezeted az úton amit kijelöltél neki, ő pedig vakon radbizza magát.

A dominálás nagyon nem csak egy kis fenekpaskolas.


Egy rendes dom felszabaditja a sub-ot. Segít neki megismernie saját magát, a vágyait és segít tágítani a határokat.


Te nem domunalsz, csak egy szadista seggfej vagy.

dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!