Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudjam kezelni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam kezelni a domina vágyaimat?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. Kezdtem felfedezni magamban domina vágyakat. Szeretek uralkodni az ágyban, megalázni őket(lábfétis stb). Van egy párom. Nem tudom hogyan mondjam el neki. Plusz hogy ez normális-e, elfogadjam-e vagy dolgozzak azon, hogy kiírtsam magamból.

dec. 22. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Tedd a szexualitásod részévé, néha játsz ilyesmit a pároddal, de ne csak ez legyen. Majd pár év múlva lehet más vágyaid lesznek.
dec. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Szia,


Szerintem normális, illetve ez van. Sok férfi álma vagy ne aggódj.🙂


Szerintem keress olyan férfit aki partner abban hogy megéldd a vágyaidat. Túlzásba azért ne ess sztem, szóval ne okozz maradandó sérüléseket férfinak 🙂


Én általában dominánsabb vagyok, de volt hogy fiatal csajnak adóztam online és eszméletlen jó volt, hogy azt kellett csinálnom amit mondd.


36 F

dec. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Barnabas333 ***** válasza:
78%
Rengeteg sub férfi vágyik olyan nőre mint te.
dec. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Ne fojtsd el, éld meg. Nyugodtan mondd el neki, lehet, hogy tetszene is neki, bár eddig nem merte ő sem mondani. Minden a kölcsönösségen alapszik: neked is-, neki is lehet valamilyen vágya.

Kevés ilyen nő van, így ne hagyd parlagon ezt a tulajdonságodat:).

dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Lennék a szolgád
dec. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Sok pasi nagyon (sőt én is), de nagyon örülne egy olyan nőnek, mint amilyen te is vagy. :)


Teljesen rendben van, hogy ilyen dolgokra vágysz, ne írtsd ki magadból, nem fogod tudni pszichoterápiával sem. Ha pszichológushoz mész, akkor a terápia célja az ilyen vágyak elfogadása lesz.


Mondd el a párodnak a vágyaidat. A legrosszabb amit tehetsz, ha elfolytod, mert attól biztos, hogy nem leszel boldog.


(22/F/switch)

dec. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem szoktatok beszélgetni a vágyaitokról?

Mondd el neki, mi izgat.

dec. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Irtam privatot
dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
csak az ágyban szereted az ilyesmit? Más módon, más szituációban nem?
dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gabor49 ***** válasza:
73%
sokan vagyunk olyan nőre mint te
dec. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!