Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A vékony embereket betegnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony embereket betegnek tartják, a kövéreknél viszont "csak genetika"? Miért gondolja azt a facebook vagy az instagram, hogyha rákeresek arra, hogy: "thin" (angolul vékony), akkor nehéz időszakon megyek keresztül és segítségre van szükségem?

Figyelt kérdés
Bezzeg ha az overweight, obese, chubby szavakra keresek rá, nem figyelmeztet semmire. Szerinte az rendben van. Próbáljátok ki nyugodtan. Szerintem vékonynak lenni szexi és egészséges, nincs hátránya. Az elhízásnak rengeteg negatív következménye van hosszú távon és nem is szép. A felnőttek 70%-a túlsúlyos. Akkor miért nem arra hívják fel a figyelmet, hogy keressen segítséget, aki túlsúlyos? Vékony emberből sokkal kevesebb van.

dec. 23. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudtam erről a dologról, de gondolom azért, mert az anorexia rövid távon is nagyon káros, akár halálos is lehet. Míg kövéren simán lehetsz teljesen egészséges.
dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te depressziós is vagy erősen.
dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A vékony és az anorexiás két különböző dolog.

Nem vagyok depressziós!

dec. 23. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem így gondolják. A kövérség a betegség. Nem genetika, hanem lustaság.

Viszont aki vékony, azzal többnyire nincs semmi baj, minden szempontból előnyösebb.

dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen kérdező, csak úgy gondolják, hogy aki sokat keresgél a thin szóra, annak olyan hajlamai vannak, hogy ne egyen, hogy minel több kilót leadjon. Nem véletlen találták ezt ki, rengeteg kutatás van róla.
dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!