Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Összejárunk szexelni de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejárunk szexelni de lehet,hogy beleszerettem?

Figyelt kérdés

Tudom, van egy csomó ilyen kérdés ,elnézést..

Munkahelyen ismertem meg az illetőt, össze járunk minden nap kétszer is.

Van egy kávézás szünetben és munka után is találkozunk.

Nem tart régóta,általában én tudom ezt kontrollálni,két szexkapcsolatom volt már életemben mindkettő 1-1,5 év és nem lett belőle szerelem. Részemről sem.

De vele ez más, talán azért mert beszélgetünk is,és napközben is keres,ha akad ideje . Sokat kérdez arról mik a terveim a jövőre nézve, szeretnék e még gyereket, szeretnék e megállapodni vagy inkább bulizni.

Tegnap este csak bújni hívott át.

A bökkenő hogy párja van,( amúgy ez kint osztrákban zajlik)

Tehát párja van,de az utóbbi időben említette,hogy nem tudja mi lesz velük. Jön hozzá a párja pár napra ide, amire annyit mondott elég hosszú négy nap lesz. Nem szoktam kérdezni róla ,nem akartam hogy tudja mit érzek

Nem akartam eleinte elmondani neki az érzéseim,de ma jöttem rá,hogy elkell mondanom. Felnőttek vagyunk, ez előfordul, megadom az esélyt hogy eldöntse mit szeretne. És nem szeretném megègetni magam, inkább előbb legyen vége mint utóbb, így meg tudunk együtt dolgozni

Szerintetek rossz döntés elmondani?



dec. 23. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Megtudja ezt a parja is nyugi
dec. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem, jól csinálod.
dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem rossz, helyes döntés.
dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Épp nem rég írt,hogy kettőkor végez ,van e kedvem kávézni,vagy inkább nyugira van szükségem?

Írtam neki,hogy jöhet a kávé..

De nemtudom beszéljek vele vagy sem, egész nap éreztem rajta valamit a munkában mintha rossz kedve lenne és nem is nézett úgy rám mint máskor. .

dec. 23. 13:18
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Én addig nem találkoznék, amíg nem dönt.
dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Személyesen szeretnék erről beszélni vele. Szeretném látni az arcát,az már 50% válasz lesz
dec. 23. 13:25
 7/13 A kérdező kommentje:
Fél négyre megyek hozzá elvileg,de még mindig nemtudom mit tegyek.
dec. 23. 15:02
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Nem rossz döntés tudasd vele nyugodtan.

Hátha ő is hasonlóképpen érez.

"Tehát párja van,de az utóbbi időben említette,hogy nem tudja mi lesz velük"

Ez csak duma ugye te is tudod?

Nyilván van rá esély hogy így van de kevés.

Nem mondhatja hogy én nem akarom elhagyni a barátnőmet mert akkor te kiakadsz és nem teszed szét a lábad neki többet és ugrik az ingyenpunci. Ilyenbe belegondoltál már?

dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Már azelőtt hallottam ezt, mielőtt történt volna bármi köztünk, és akkor sem tőle. Ő csak megerősítette. Azóta kétszer is említette.

És nem akadok ki,ha ezt mondja tudtam mibe megyek bele,csak nem számoltam azzal hogy ezúttal érzéseim is lesznek.

Ennyi erővel nekem ingyen farok?

😅Szóval na érted.

De természetesen nem vagyok naiv,elég valószínű hogy ebből semmi sem lesz. Csak egy kicsit reménykedek,ami emberi hiba.

Beszéltem vele egyébként,és mivel csak nem rég járunk össze, úgy van vele hogy adjunk pár hetet a dolognak, 3 órán keresztül beszélgettünk, nem mindig szexelünk amikor nála vagyok.

A párjával az a gondja hogy 46 éves a pasi meg 38, a srác még szezonmunkázna ,míg a nőnek három gyereke van és azt akarja hogy hozzá költözzön, így négy hónap kapcsolat után. Amiből egyet már külön töltöttek a szezonmunka miatt

Mindegy is.

Nem vagyok naiv, csak kicsit remènykedek, abban megállapodtunk hogy nagyon jól érezzük magunkat,de ha január végére semmi sem alakul ,csak így marad,akkor részemről ez ennyi, míg még nem koppanok sokkal nagyobbat és míg békésen abba tudjuk hagyni.:)

dec. 23. 23:57
 10/13 A kérdező kommentje:
Azóta is együtt vagyunk, januárban szakított a barátnőjével, most fogunk össze költözni 😊
ápr. 11. 23:40
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!