Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk között is van, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk között is van, aki karácsony környékén vesztette el a szüzességét? Lánnyal. Ismertek ilyen esetet, akár lány szemszögből is?

Figyelt kérdés
Hogy történt? Hány évesek voltak? Mennyire volt tapasztalt a lány, hányadik pasi volt neki a szűz? Hogy sikerült az első alkalom?

dec. 24. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Diik
dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
17 évesen éppen csipegettem a bejglit 2 ünnep között amikor anyàm baràtnője àtjött. Mivel még nagyban folyt a készülődés muternak el kellett szaladni 1-2 dologért ìgy ketten maradtunk. Igazából letámadott és megtörtént a dolog a fa árnyékában. Elvàlt volt és szerintem rég nem lehetett pasival, de nemtudom hanyadik lehettem neki. Összeségében jó volt de hosszabb tàvon amúgy nem tudtam volna elviselni. Azóta lett fiatalabb barátnőm.
dec. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Veletlenul jutott eszembe, hogy igen. Az egadta vilagon semmilyen jelentosege nem volt, veletlenul naptarilag igy jott ki. Marmint nem pont karacsony, azert az feltunt volna, de pont elotte.
dec. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!