Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert nem vagyok képes hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem vagyok képes hüvelyi orgazmusra? Nektek hogyan sikerül?

Figyelt kérdés
Voltam már több férfival, de semelyikkel nem sikerült,csak ha a csiklómat is izgattàk közben vagy olyan pózban voltunk.
dec. 24. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy egyedül,nekem sem volt még soha hüvelyi orgazmusom. Nekem prosztataorgazmusom szokott lenni.

Józsi bácsi 64F

dec. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 StevenUp ***** válasza:
0%

"Vagy olyan pózban voltunk"


Tehát képes vagy rá. Innentől "olyan pózba" dugasd magad, ha a partnered más képességeivel meg vagy elégedve

dec. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

A legtöbb nőnek nincs, nem feltétlenül van lelki oka van akinek csak nincs.


Viszont ha már volt "olyan pózban" akkor van hüvelyi orgazmusod.

dec. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert nem találtad meg az igazit, aki tudja mi kell neked.
dec. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem se jött össze, szerintem nem is vagyok képes rá


24/N

dec. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi,hogy pasiként hozzászólok,de a G-pontodat kell megtalálniuk a pasiknak,vagy ha Te magadnak megtalálod,nyílván az a legjobb!


Èn szingli pasiként eddig még szerintem minden nőnek megtaláltam,akikkel eddig volt dolgok,s nagyokat èlveztek tőle,volt aki spriccelve is!


Bár sajna jelenleg egy nő sincs az èletembe,akit ilyenmódon is kènyeztethetnék!


Pedig oly szivesen megtenném bárkinek,hiszen szeretem,imádom a nőket kényeztetni,s èlvezetet,gyönyört adni nekik!

Főleg,ha teltebb,èrettebb az adott nő!

dec. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!