Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most elvesztettem a szüzességem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most elvesztettem a szüzességem?

Figyelt kérdés

Elég kényes téma ez most.

Előre kérném ne ítéljen el senki, nem akarok bántásokat kapni.

Őszinte leszek, tehát az van hogy, még nem voltam fiúval, nem feküdtem le senkivel. De elég kíváncsi jellem vagyok szexuális téren is, és hát tettem már dolgokat magammal, felfedeztem a testem.

Próbáltam már magam ujjazgatni de még sosem volt hüvelyi orgazmusom, valahogy nem tudom magamnak elérni. 2 ujjnál több nem fér be mert az már fáj, nagyon feszít. Az elmúlt 2 nap pedig este elővettem egy fésűt és kísérleteztem vele lent. Óvatosan bedugtam, az elején éreztem hogy nem akar bemenni és fáj, de gyengéden nyomtam tovább és egy pontnál könnyebben becsúszott. Viszont most este kicsit durvábban nyomtam be, nem illesztgettem. Picit kellemetlen volt a bemenetnél de becsúszott, nem éreztem különösebb fájdalmat. Kicsit lassan mozgattam magamban aztán észrevettem hogy a hüvelybemenetem vérzik. De nem fáj. És most nagyon megijedtem, pánikba estem hogy most elvettem saját magamnak a szüzességem? Nem tudom megítélni látásból hogy ott van-e még a szűzhártya vagy hogy kéne kinéznie.

Lehet van aki most azt fogja mondani hogy majd akkor vesztem el a szüzességem ha egy fiúval lefekszem és ő jár bennem, addig nem. De nem tudom most mi van. Szűznek számítok még? Az első együttlétnél ezek után milyen élményem lesz, fájni fog vagy nem érzek majd semmi kellemetlenséget mint aki már nemi életet él?

Értelmes, segítő válaszokat kérnék szépen.



dec. 26. 03:23
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Amíg nem járt a puncidban pasi farka szűznek számítasz....

Hiába dugsz fel bármit...

dec. 26. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%

1-es butaságot magyaráz... a szüzességet tudományos értelemben a szűzhártya eredeti állapota határozza meg... ha az átszakadt, akkor tudományos értelemben már nem vagy szűz... annyira nem vagyok jártas a témában, hogy azt tudjam mennyire lehetséges ezt így átszakítani, de a vérzésből ítélve és a fájdalom későbbi eltűnése miatt én arra tippelnék, hogy már nem vagy szűz

amire az előttem lévő gondol, az a popkultúrában meghatározott szüzesség, amit a fiúknál is feszegetnek, de tudományos értelemben a fiú nem is lehet szűz, miután nincs szűzhártya ... szóval igen, lehet elvetted a rendes szüzességedet, de mondhatjuk úgy, hogy "farokszűz" vagy még ha ez megfelel

dec. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez ebből nem derül ki, akár a hüvelyedet is felsérthetted, de a szűzhártyádat is átszakíthattad. A szüzesség elvesztése nem feltétlenül jár vérzéssel vagy fájdalommal, ezt tapasztalatokból tudom.
dec. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Lehet szakìtottàl kicsit rajta de hidd el egy igazi farok sokkal vastagabb és az fogja makd igazából beszakìtani szóval no para
dec. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Szűz vagy. Szűzhártyád már lehet, hogy nincs, de ezzel nem vagy egyedül, sok lány átszakítja magának, megsérül sportolás közben, stb. Amíg nem dugtak meg, szűz vagy. Ez pont a fordítottja annak, mikor valaki csak análozik, de azt állítja, hogy szűz, mert van szűzhártyája. Akit seggbedugnak az meg nem szűz.
dec. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Vajon hány privátot kaptál eddig? 🤔
dec. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
emész egy szobába egyedül szúzen, aztán kicsit később kijössz nem szűzen? Nem, ilyen nincs. Csak masztiztál egyet egyedül.
dec. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Szűz vagy.ű

A szűzhártya más dologtól is átszakadhat, pl. sport közben, az nem mérvadó.

dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Az eszedet vesztetted el, kérdező.
dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Ismerős történet.velem is ugyan ez történt.Jó kérdés amúgy,az én fejemben is megfordult már csak annyira szégyeltem magam.
dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!