Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lássam átlagosnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lássam átlagosnak a farkam?

Figyelt kérdés

Mióta lefogytam, több látszik a farkamból, de még mindig kicsinek látom, pedig elvileg átlag körüli, max kicsit vékony.

Lankadtan 8 cm, mereven 15-16 cm hosszú, 12 cm a kerülete középen.


De még mindig kicsinek látom, és emiatt sokszor szégyellem és gátlásos vagyok miatta. Hogyan lehet ezen javítani?


Nem növelni akarom, hanem a másként gondolni, elfogadni azt ami van.



dec. 26. 06:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Hidd el a 15-16 cm teljesen jó méret. A párodat sem fogja zavarni hogy nem nyársalod fel 20 centivel 😅
dec. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Nekem kisebb, mégsem vagyok szégyenlős. Az embernek el kell tudni fogadni magát, a saját testét.

Amúgy az ember a sajátját mindig kisebbnek látja, mivel más szögből nézi, mint mikor másét látod szemből!

Ne ezzel foglalkozz, amúgy is teljesen normál farkad van.

Járj el sportolni, edzeni. Vetkőzd le a gátlásaidat, tusolj meztelen a többi sráccal, meglátod lesz ott nálad kisebb/nagyobb is...

dec. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Meztelenkedj sokat! Otthon is meg ahogy írták előttem tusolj meztelenül pl úszás után, vagy menj el egy meztelen szaunába és rájössz majd hogy nem kell ezen agyalnod.
dec. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit macerás lesz mindig egyeztetni a hármassal, ha úszás után őelőtte kell tusolnod. 😀
dec. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
4-es, ez félreértetted, úgy gondoltam, ahogy írták előttem, tusolj meztelenül. Tehát nem énelőttem hanem ahogy az előttem lévő már említette...
dec. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

5

Értettem, csak kicsit kötekedtem, fel akartam hívni a figyelmet a vessző jelentőségére.

dec. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
5. Ezért kellene magyarúl írni és vesszőt tenni oda ahová kell, nem egybe fosva mindent.
dec. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igaz, fontos a vessző, de azért mégse a nagydoktorimat írtam, hogy ennyire kikapjak érte😂😂
dec. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Tessék, kérdezek a saját vesszőmről, erre vitatkoztok, ki hova teszi... :D


Köszi a válaszokat mindenkinek :)

dec. 26. 09:34
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
Kell egy barátnő, aki szeret és élvezi veled a szexet. És foglalkozik a farkaddal. Akkor tudod igazán elfogadni ezt.
dec. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!