Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert nem tudom abbahagyni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudom abbahagyni a megcsalást?

Figyelt kérdés

Minden paromat megcsaltam es egyszeruen nem tudom abbahagyni, annyi izgalommal jar es titkolozassal es keptelen vagyok leallni, pedig tudom hogy nem helyes.

Jelenleg is kapcsolatban elek, szeretem a paromat, nem tudnek nelkule elni, viszont nem tudok megmaradni egyedul mellette.

Valaki jart hasonloan esetleg???

Koszi 22/L



dec. 30. 02:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
46%
Egy ideig én is ilyen voltam, vagy hajlamos erre, de aztán lett egy arany középút. Azt viszont nem írom le nyilvánosan, nem szeretném hogy felismerjenek. :D
dec. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam hogy lehet nem kene kapcsolatban lennem tobbet, de maskepp elveszne az izgalom ami ezzel jar, hogy nehogy lebukjak.

Es eletem soran szeretnek elkotelezodni is, de meg sem megy egyelore, kicsit szegyellem is magamat miatta. 🥹

dec. 30. 02:20
 3/28 anonim ***** válasza:
18%
Én hasonlóan vagyok, de kicsit idősebben. 45f
dec. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Mert egy csi...tri vagy. Aki szerelmes a parjaba az nem csalja meg
dec. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
El kéne fenekelni téged alaposan, mert rossz kislány vagy. Meg még néhány jó kis bünti rád férne.
dec. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%
Mert ilyen a jellemed és a pinádat jobban szereted a párodnál.
dec. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
22%
Esetleg nagyon-nagyon jó nőnek gondolod önmagadat...
dec. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%

Na nálam ez a fajta ember a legaljább. Aki TUDATOSAN EGY ROSSZ EMBER. Mert ne legyen kétséged, az vagy. Egy rákfenéje a társadalomnak, aki mások mentális tönkretételén dolgozik, csak azért mert "izgalmat ad".

És persze, nem tehetsz róla hogy egy beteg ember vagy, hogy erre vágysz, de arról kib@szottul tehetsz hogy nem állsz neki ellen.

Nézzél kicsit tükörbe és gondolkozz el hogy milyen undorító ember vagy

dec. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 kyoman ***** válasza:
30%

Ezert jó az olyan partner ahol nyitott kapcsolat működik.Én is ilyen vagyok

.F

dec. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
15%

Bírom ezeket a könnyen ítélkező embereket, de nem tudhatod mitől lett ilyen. Lehet ha te mentél volna keresztül azokon a dolgokon amiken ő te is ilyen lennél. Akkor is elítélnéd magad?

Nem ismered sem az okokat, sem a körülményeket.

dec. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!