Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, volt bennetek valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt bennetek valaha kíváncsiág azt illetően, hogy milyen lenne a szex egy meleg pasival?

Figyelt kérdés

dec. 30. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Meleg. Tehát nem kíván engem. Vagy erőszakoljam meg?
dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok csaj, de akkor az a pasi nem meleg..
dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Fúj, nem. Aki egy másik pasi fenekébe teszi, az az én puncimba már biztos nem rakja, én értem, hogy az ember szokott fürödni, de már maga a gondolat, hogy az a farok hol járt előttem, már az visszataszító.
dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
4# az se túl gusztusos ha női fenékbe rakja
dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

5


Hát az sem, ez igaz. (4-es vagyok)

dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, főleg, hogy valószínű a melegek sem fantáziálnak rólam. Volt, hogy sokáig csorgattam a nyálam egy pasira, de amikor kiderült, hogy meleg, konstatáltam magamban, hogy róla felesleges ábrándozni sajna. 26n
dec. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Biztos, hogy nem kívánna engem. Meg nyilván nem punciba, hanem fenékbe akarná. De nem, nem akarná, mert nem kívánna engem :D

Ennyi.

jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!