Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen az az extém fürdőruha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az az extém fürdőruha vagy bikini az amit esetleg bevállalnál nyilvánosan? (Pasik, nők, melegek...?)

Figyelt kérdés
kép, link?

dec. 31. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

A "bevállalni" szó itt felesleges. Azt sugallja hogy valaki felkér rá, pedig a kutya se kiváncsi rád.


Aki szeretne magából sokat megmutatni, annak ott a nudi strand. Sajnos elég kevés van, de létezik az ország több pontján is


Hetero férfi

dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiket.
dec. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom mi számít extrémnek. Nekem ez volt a 'legdurvább', amit felvettem.

[link]


Az enyém ennél szebb volt, pillangók nélkül. Csak nem találtam róla netes fotót. Lényeg ez a mell allatti kivágás, már majdnem kilátszik a bimbó. Szerintem nagyon szexi tud lenni egy ilyne felső. Akkori párom meg is szeppent, hogy én ebbe akarok kimenni a wellnessbe

dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Ezt simán. A déli álamok strandjain, görög, horvát, olasz, spanyol és portugálba simán felveszem, mert ott elfofadott és nem egy ritka viselet. Itthon marad a nudi, mert erre a viseletre ez az ország nem érett erre a viseletre.

[link]

Feleségemnek meg ilyen van:

[link]

Ezeket szerintem itthon is viselnénk, ha majd odaáig eljut ez az ország.

Vannak ezektől bátrabb darabjaink is, de ezek viselésére kb majd 5000 év múlva lesz itthon esély.

dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Max ilyet..25N


[link]

dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!