Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orgazmus nélkül is jó hatással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus nélkül is jó hatással bir a szex?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a párommal és nagyon ritkán tudok elmenni vele. De attól még jó a szex csak olyan üres vmi közben. De nem tudom mi.


És most olvastam, h az orgazmus jó hatással van pl a kapcsolatra és stresz csökkentő. Meg egyéb más pozitív hatása van.


Én annyira nem bánom h nem megyek el, mert sokszor csak olyan jó mintha elmentem volna, de még sem olyan érzés, mintha magamnak csinálom és így nem tudom h el e mentem vagy sem.


Buta vagy tudom, nem kell szóvá tenni 😅


jan. 1. 04:56
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Szerintem írd ki a nemedet és az életkorodat is, úgy sokkal jobban tudnának segíteni Neked a válaszolók.
jan. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nő vagy. Ha nem vagy biztos benne hogy elmentél, akkor nem mentél. Hidd el akkor nem volna kérdés benned.

Megkockáztatom azt is, hogy lehet sose volt még igazán orgazmusod. Kisérletezzetek többet mi a jó neked!

jan. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom 20 éves nő vagyok.


Már nagyon sok kisérletezésen túl vagyunk a 3 év alatt és már sajnálom azt mondani neki,h még mindig nem jó próbálja máshogy. Így is már csak kb havonta sz*xelünk.


De azért köszi

jan. 1. 10:02
 4/8 anonim ***** válasza:
20 évesen havonta és még orgazmusod sincs? Ideje váltani, úgyis újév van.
jan. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elég baj, ha már most ennyire ritka. :/
jan. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 és fél eve vagyunk együtt. És csak mostanába kezdet el ritkulni ennyire. En arra gyanakszom,h már unalmas.
jan. 1. 11:06
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Szia. Szerintem igazából ki kéne titokban próbálnod más férfit egy tapasztaltabb aki jobban erta női testhez.

Írj nyugodtan

jan. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyilván, valamennyire lehet jó hatása. Van akinek begörcsöl a hasa ha nagyon izgatják, de nem tud elélvezni (hallottam ilyenről, egy kozépkor nő mesélte, hogy a férje így szórakozott vele, csak nem fogta fel hogy ezzel rosszat tesz)


Aztán olyan is volt már nem egyszer, hogy a túl sok/erős orgazmustól görcsölt be a lány alhasa. Gondolom nem azért mert túl nagy voltam neki, mert mindig egyforma a méretem


Szóval gondolom jót tesz, de nyilván nem olyan mintha felkerülne a pont az íre. Testi és lelki értelemben is hasznos lehet. Ezért (is) figyelek mindig nagyon, és teszek meg minden tőlem telhetőt, amikor arra kerül a sor 🤗

jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!