Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kehet kezelni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kehet kezelni, hogy folyamat feláll a farkam a barátnőmre ha a közelemben van?

Figyelt kérdés

Most élek először nővel, és nem szeretném hogy ez kellemetlen legyen neki. Ma is mikor főzőcskéztünk megöleltem hátulról, egy kocsit ringott a feneke, és egyből állt mint a, ellökni nem akartam, de inkább gyorsan elengedtem, és arrébb mennék. Furi volt, de nem tudom mit kezdjek az ilyen helyzetekkel?

Szerintetek?



jan. 1. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
majd megszokod és akkor örülni fogsz ha feláll rá
jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez sokkal inkább hízeleg neki, hogy már ennyitől beindulsz rá. Nem hinném hogy zavarja, sokkal inkább hinném hogy még tetszik is neki ha megérzi hogy ágaskodsz.

Persze ha nem a négy fal között vagytok, akkor már kellemetlenebb helyzetek is tudnak ebből születni.

jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Megdugod?
jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden számára, csak nem kellemetlen.
jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Örülj neki amíg így vagytok. :) Gondolom még nagyon fiatalok lehettek, ilyenkor a napi többszöri szex is simán benne van az első időben. :) Főzés közben is lehet pár percet szakítani egy gyors menetre, akár a konyhapultnál ;)
jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
napi 3 menet. ha áll a dákesz az tök oké teso: bugyi le, izgasd hátulról, nyálazd be a puncit és a farkad, tedd be neki. Imádni fogja! Aztán térdelni fog előtted 😜
jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a gond?
jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7. Nem akarom hogy azt érezze hogy molesztálom, tudom hogy nem kellemes ha a keleténél gyakrabban van hogy szexre utalsz, vagy mondjuk fogdosod a másikat.

Ha úgy jön le neki, hogy álló f@szal neki dörgölőzök, azt jogosan veheti rossz néven.

jan. 1. 23:29
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónap és nem fog. Egy idő után akkor se ha meztelen. Megszokás az ilyen…
jan. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Öreg, ez nem molesztálás. A csajok imádják, ha rájuk áll a pecek. Ne legyél puhapöcs. Reggel ha áll akkor is simán mondd vagy tedd rá neki a kezét, le fog pippantani. Nem olyan rossz így kezdeni a napot ✌🏻
jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!