Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy lány akit nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit nagyon kedvelek Mit csináljak hogy álljak mostmár hozzá hogy megtudtam rólla dolgokat?

Figyelt kérdés
úgy évnyitón láttam őt először szép hosszú sötét barnás haja van karcsú alkatú szép formás segge. Úgy kb 168-170cm és eddig még féltem őt megközelíteni de október körül újra láttam őt az utcán és valahogy össze gyűjtöttem a bátorságomat és oda mentem hozzá és kiderült hogy elég közel lakunk egymáshoz nem tudok rólla személyes információkat mert nem egy osztályba járunk de most ahogy beszélgettünk egy picit "össze melegedtünk" szóval megadta az instáját is.Na szóval a lényeg az hogy mostanság elég sokat beszélgetünk az osztályába is átjárok szóval osztály társai már elég "jól" ismernek.De úgy téli szünet előtt kb 2nappal oda jött hozzám a legjobb barátnője és megkérdezte hogy tudom e hogy ő transz egy picit meglepődtem meg el is viccelődtem a témát de aztán mondta hogy halál komolyan mondja hogy tudom e hogy ő eredetileg fiú ott abban a pontban picit le sokkoltam és el mesélte nekem hogy ő igazából transz stb. A fő lényeg az az hogy nem tudom most hogy hogyan viszonyuljak hozzá meg egy picit le is vagyok lombozva hogy kiderült hogy az a lány akit hónapok óta kedveltem igazából fiú mit tegyek??

jan. 2. 01:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jönnek be a transz lányok, meg nem tudom hány évesek vagytok, de szexuálisan ha zavar az hogy amúgy lent fiú, akkor inkább engedd el a dolgot. De ha ezt el tudod fogadni akkor ismerkedj vele tovább, ettől nem leszel se meleg se akármi, ha ő ennnyire lányos és lánynak vallja magát. Mondjuk érdekes lehet mert én még olyan transz lányt nem láttam akin ne látszódott volna az eredeti neme, de akkor ezek szerint jól nézhet ki.
jan. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
1-es hát igazából nincs bajom vele csak tényleg sokkolt mert tényleg nagyon szép és nem lehet kivenni a vonásaiból ő 15 én meg 17
jan. 2. 04:33
 3/29 anonim ***** válasza:
Ha eredetileg fiú lenne, akkor fíúneve lenne a való életben az osztályában, mondjuk Tóth Béla. Ne legyél már ennyire bugyuta, simán csak szórakoztak veled.
jan. 2. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
3-as Nem szórakoztak velem és nem tudtam a nevét tanártól is megkérdeztem hogy biztos legyek benne nekem végülis azt mondta hogy az a neve hogy Olivia a tanár is elmondta nekem hogy ő transz nemű meg hogy személyesen is odament hozzá hogy megkérje hogy hívja azon a nevén.
jan. 2. 05:17
 5/29 StevenUp ***** válasza:
67%

Tehát azt állítod, hogy egy 15 éves fiú, női cuccokban jár suliba, és senkinek nem tűnik fel, hogy fiú? Tesiorán a nőkkel öltözik, és egy picit sem zavar ez ott senkit?


Több sebből vérzik a sztori...

jan. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%
Ha transz, akkor nem fiú, másrészt - főleg Magyarországon - középiskolás korban a transz lányok nem szoktak ennyire nőiesek lenni.
jan. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
50%
Lenne ádámcsutkája, fiús lenne a hangja, fiúsan kamaszodna, ennyi idősen hormonkezelést sem kaphatna még, hogy lányosabb legyen. A másik meg, hogy nem járhatna a lányvécébe, a zuhanyzóba, nem tornázhatna a lányokkal, és tök mindegy, milyen nevet találna ki magának, attól még hivatalosan a születési nevén szerepelne mindenhol.
jan. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez nem magyarországi sztory, ha mégis, akkor az valami belpesti lipsi tanya lehet...
jan. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 StevenUp ***** válasza:
66%

ma 09:49


Tudod egyáltalán, hogy miről beszélsz? 😀

jan. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
14%

Egyértelmű hogy bem Magyarországon történt. Hormonkezelés 18 előtt nem is engedélyezett itthon, nyugaton igen. Attól a kérdező még lehet magyar.

Kérdező suerintem engedd el ezt a dolgot. Annak a transzlanynak lennt férfi nemiszerve van. Az ilyen műtét még külföldön is csak 18 után engedélyezett. Egyes orszagokban lehet melleltavolitast csinalni lanyoknál tiniknel is, de a lennti műtetet csak felnőtt korban ami hosszú procedúra.

Ha te full hetero vagy akkor ez nem férmajd bele. Nem kell erőltetni. Rengeteg lány van még.

jan. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!