Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mekkora az a pénisz méret,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az a pénisz méret, ami már a legtöbb nőnek elég, mindenféle hiányérzet nélkül?

Figyelt kérdés

Ahogy olvasgattak itt, illetve a redditen, néztem youtube videókat, az én tippem hosszra 17-18 centi, kerületre olyan 14 centi.


Ez a méret vagy ennek nagyobb kb a pasik max 20%-nak van. Szóval elég kevés nő kaphat meg egy ilyet. Gondolom ezért érik be sokan átlagosnál.


jan. 2. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%

20+

Kerületre is.

jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Hát én a saját bőrömön tapasztaltam így 50 éves koromra.

Szóval az enyém 14,5/4,5 cm.

Eddig gyakorlatilag minden nővel kompatibilis volt, pedig volt már jó néhányban.

jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Harminc évvel ezelőtt tiniként egyszer megmértem, akkor 16 centis volt, nem hiszem hogy azóta nőtt volna. Életem során szinte minden nő bizonyos pózokban felszisszent, hogy ne toljam tövig, mert már a méhszájat böködöm és az kellemetlen. Lehet hogy én találkoztam csupa "rövid" nővel, de nem hiszem.
jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Az számomra ideálisat választanám. 17/5
jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
17-18 cm olvastam legtöbb helyen, és saját tapasztalatom szerint is ez lehet jó. Nekem 15/4 a farkam, és kb minden csajomnál éreztem, hogy bár egész jó az én méretemmel is, de vastagságban mindig elfért volna az a plusz egy centi, hosszban meg 2.
jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Haver ne egy anonim fórumról próbálj már meg csajozni tanulni, hanem élőben 😂 Ezerszer többet számít a pasi maga, mennyire vonzó, milyen a kisugárzása, stílusa, személyisége, mennyire értelmes stb. mint +/- pár cm. A méreted átlagos.
jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
#6 Ezt sose értettem. Kit érdekel mi az átlag?
jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Ezen az oldalon a péniszmérettel kapcsolatos kérdéseket értelmetlen megkérdezni, mert itt mindenkinek kb 20+ cm-es pélója van, ráadásul anonim az oldal, bárki írhat bármit. Lehet, hogy a nőknek a 18-20 cm-es a jó, lehet, hogy a 10-12 cm-es, ezen az oldalon már mindkettőt láttam, és valószínűleg pont a kettő között lesz az igazság. A 10 cm kicsi, a 20 cm nagy, ergo 14-16 cm az ideális szerintem. Nem nagy, nem kicsi.
jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
15-6 cm.
jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
17/5 cm
jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!