Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Edzőtermekben lévő szaunák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edzőtermekben lévő szaunák textilmentesek?

Figyelt kérdés
Egy rendes szauna az, de ilyen helyen hogyan használják? Egy szál törölközővel vagy szaunalepedővel mennek be, vagy esetleg ott is fürdőruháznak mint egyes fürdőkben?

jan. 2. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahová én járok kondizni, ott a szaunába csak alsónemű/fürdőruha/törölköző nélkül, meztelenül szabad bemenni, sőt a papucsot is kint kell hagyni. De csak erre ne hagyatkozz, ez szerintem ritka verzió. F17
jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Mi a hely neve, első? Gondolom azért tiszta törölközőt, amit magad alá tudsz teríteni/magadra tudsz tekerni, biztos adnak ott is.
jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szauna eleve textilmentes. Sajnos az edzőtermek többségében nem szauna van, hanem melegedő.
jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok senkit sem megbántani de az edzőtermekkel parallel működtetett melegedők, csak nagyon ritkán szoktak megfelelni a klasszikus értelembe vett szaunának.

Általában úgy használják az izomcsávók, hogy két sorozat között beugranak pár percre lazulni.

Sajnos sokszor zuhany nélkül -vagy pont a tusolás után csöpögve- beszaladnak, hangoskodnak egy sort, aztán mennek vissza a vasakhoz.

Lehet, hogy van üdítő kivétel, én sajnos ezt tapasztaltam több helyen.

jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 4-es tökéletesen leírta az edzőtermi szaunák és vendégeinek jellemzőit. Nem véletlenül nem megyek én ilyen helyre.
jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!