Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elhagynád a barátnődet, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a barátnődet, ha megcsalna egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Függene attól, hogy te látod a saját szemeddel ahogy csinálják? Vagy hogy ő maga mondja el neked később?

jan. 3. 02:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Inkább szervezze be. Csak nem olyan ronda. 😅😁
jan. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Én nem.Ha elmondja.
jan. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
nem
jan. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Egybol mashogy alljak a megcsalashoz, ha melegekrol van szo? Nincs ertelme.
jan. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Először meglepődnék:) Ha az aktuális barátnőm hajlott a csajok felé, akkor azt mindig tudtam. Amennyire tudom egyik sem csajozott mellettem.
jan. 3. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Elbeszélgetnék mind a kettővel... Ha úgy is megcsalna, hogy érzelmileg, akkor kész tények elé állítanám..
jan. 3. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem valószínű.
jan. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem tudom. 😜 26L
jan. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszem hogy elhagynám
jan. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Ez egy érdekes kérdés! Régóta tudtam a feleségemről, hogy vonzódik a nők felé is. Sokáig izgatott a gondolat, hogy lássam őt egy másik nővel, esetleg egy hármas is összejöhet... aztán, amikor valóban láttam egy másik nővel, akkor nem indított be a látvány. Sőt! Elgondolkodtam rajta, hogy ha ezt a hátam mögött/nélkülem csinálná, akkor valószínűleg rosszul esne és kiakadnék rajta: mégiscsak az intimitásunkba engedtünk be egy idegen személyt! Ha nő, ha férfi, akkor is megcsalásnak érezném.

Azóta is előfordult már, hogy láttam nővel és már elfogadtam, de csak úgy, hogy ha együtt vagyunk az ilyen pillanatokban-mégha én csak passzív figyelő is vagyok- és nem kettesben megy el egy nővel. Így nem érzem megcsalásnak.

jan. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!