Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lábszag fétis fiúk, erős vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábszag fétis fiúk, erős vagy enyhe női lábillatra/szagára felszokott állni, merevedésed lenni tőle?

Figyelt kérdés

Fiúk, barátnőtök, csajotok enyhe vagy erős láb illata, szaga hatására, szokott olyan lenni hogy merevedést kap tőle a f.rkad tőle és jön ki belőle a spricc?


Csajotoknak erős vagy enyhe lábszaga van?



#nemi szerv #lábszag #női #nemi izgalom.
jan. 3. 14:56
A kérdező szavazást indított:
Igen, feláll tőle a f.rkam női lábszag, illatól és szokott spriccelni tőle, erős lábszaga/illata van a csajomnak!
Igen, feláll tőle a f.rkam női lábszag, illatól és szokott spriccelni tőle, enyhe lábszaga/illata van a csajomnak!
Igen volt már hogy felállt tőle a női lábszagtól, változó szaga, illata volt!
Még nem próbáltam ki sosem!
Nem szokott felállni, merevedésem lenni tőle.!
11 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:

Nekem szokott felállni tőle. 30/F


Akinek szokott ilyen élménye lenni, annak köszönöm a választ..

jan. 3. 14:57
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Én csak zokniját meg cipőjébe szagoltam bele csajoknak, enyhe lábillat volt, imádom. Erősebb szag is érdekelne
jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában ha erős az jó mert az is illat. Barátnőmnek enyhébb de imádom azt is.
jan. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Csajszik irjatok ram, engem nagyon izgat.
jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Izgato igen
jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Nők, rám is írhattok! Meg is taposhattok, le is köphettek és az arcomra is ülhettek!
febr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A csajomnak erős lábszaga tud lenni estére, de volt már brutális élményem is ilyen téren.
febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Csajomnak brutal labszaga van imadom foleg nyaron balerina cipobe na az brutal budos es izzadt tud lenni szex elott nagyon felhuz vele es spricceltem is mar el mikozbe szagoltam es ugy dugtunk nehany mp alatt vegem van olyankor!
febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek volt erős lábszaga, ráadásul nagy lába volt, amit külön is szeretek. Attól felállt, sokszor el is élveztem tőle
márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!