Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan ered az, hogy a nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan ered az, hogy a nemi szerveket takargatni, szégyellni kell mások elott?

Figyelt kérdés
Tudja valaki, hogy mi az eredete ennek a kulturális trendnek? Miért kell jobban takargatni mint például bármely másik testreszt? Mi szégyellnivaló van benne? Normális válaszok érdekelnének, köszönöm.

jan. 5. 06:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
22%

Pl, kocsmázni voltam, többed magammal, szembe velem 60 akárhány éves munkatársam piros rövidnadrágba. Tudni kell róla hogy nem akármilyen golyói vannak, és nem is fiatal azaz keményen ereszkedett.

Szóval lógott a jobb combján lefelé a kitömött golyói! mert a böribe menő volt tele tömködni nem tudom én mivel! hogy nagyobbnak látszódjon! Amint megláttam feláltam és elmentem egy másik helyre mert a hányinger keringgetett! Aztán a temetőbe mentem éppen ki a kivezető járdán, előttem egy sikrészeg aki teljesen szinte meztelen volt, a járda közepén szerencsétlenkedett! össze vissza hugyozva magát, gatyó mogyorókrémes, golyói közel a térdéig amin csurog a lé, na az a látvány kemény volt! Nem vagyok kíváncsi senki nemiszervére, legyen az nő vagy ff, annak megvannak a maga "íratlan törvényei" hogy viselje magát az ember mások előtt. Pl, az se tetszik mikor a C.. előveszi a b*szott nagy emlőit a buszmegállóba vagy buszon, és ott mutatja mindenkinek, a gyerek meg ott cuppogtatja, kész végem olyankor.

jan. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Emberi meltosag, tudod az ember nem allat, lelke van es a szemerem az normalis dolog.
jan. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki alkoholista aki pucér. Meg persze vannak nudista emberek is.
jan. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A lelek hol fugg ossze a meztelenseggel?
jan. 5. 07:15
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Már az őskori barlangrajzokon is megfigyelhető,hogy valami állatbőr takaróval elfedték.
jan. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
15%
"Nem mindenki alkoholista" Elnézést! Mondtam én ilyet??? Ő egyébként régen festő volt, de évek óta egy lesüllyedt alkesz, de a másik munkatársam se egy mértéktelen alkohol fogyasztó! de a kérdés nem is erről szólt! én példának hoztam fel a nemiszervek mutogatását, hogy érintett engem! magyarul alkeszség ide vagy oda! én nem vagyok kíváncsi senkijére sem! sajnálom.
jan. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem természetesnek kéne venni legalább a saját nemed előtt a meztelenséget.

Én simán, ha ismerős, ha nem, képes vagyok meztelen lenni más srácok előtt.

Szerintem túl van gondolva ez a meztelenség téma mindenhol.

jan. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 StevenUp ***** válasza:
100%

ma 07:33


Nem arról van szó, hogy te mire vagy képes, mások előtt. Itt arról van szó, hogy a másik fél mennyire kíváncsi arra, hogy pucérkodsz és mennyire nem. Élni és élni hagyni szabálya ez valahol.


Én is simán átöltözök strandon, más pasik előtt, mert ott ez, "normális". (Bár igényesebb helyeken van külön öltözőkabin) De ettől még, kocsmában, úton, baráti társaságban, nem fogom előkapni a farkam, mert ott már ez ízléstelen, és közönséges lenne.

Ezt a kultúrát szülő neveli a gyerekbe szinte születéstől fogva. (Már akinek igényesebb szülei vannak/voltak) És ez így van jól.

jan. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem.

Nálunknk kevésbé van védett helyen mint más akár 4 lábúbemlősnél. Nem árt védeni a leg egyszerűbb simán eltakarni valami lebernyeggel ami ott leng előtte.

Elvégre az őslekosok is eltakraják...de csak az elsődlegeset. A cicik szabadon lengenek,es senkinnem szól maittuk.

jan. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi civilizáció egyik vívmánya, hogy a szexualitást, mint a szaporodás eszközét háttérbe szorította, hogy egyéb produktív dolgokra tudjon koncentrálni. Ezt a háttérbe szorítást a legkülönfélébb kultúrák a nemi szervek elrejtésével és szégyenérzet belesulykolásával próbálták megvalósítani. A közösség pellengérre állította azt, aki meztelenül mutatkozott.


Manapság nincs szükség a nemi szervek állandó takargatására, mert anélkül is tudjuk, hogy nem szexelünk agyba-főbe, konszenzus nélkül vagy nyilvános helyen. Ez a kultúránk része akkor is, ha a takargatáshoz nem ragaszkodunk. Ettől még van dresscode, de teljesen normális, hogy bizonyos helyeken a dresscode megengedi vagy éppen előírja a teljes meztelenséget.

jan. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!