Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Titeket zavar az, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar az, ha egy lakásos prosti kivételezik egyik vendégével? Például egy törzsvendége miatt lemondja a Te időpontod, csak hogy vele lehessen helyetted. Valakivel már volt ilyen?

Figyelt kérdés

jan. 5. 12:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem prostiznék soha, szóval kb leszarom
jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Végülis annak adja el magát akinek akarja. Keress mást.
jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%

Rettenetes krvák látnak napvilágot,

ereszkednek, vígadnak; erélyes kibszásra várnak.

jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel hogy azért mondja le mert mással van, vagy körmöshöz megy vagy akármi, de ha én szabaddá tettem magam arra az időpontra ő meg ukmuff áthúzza a számításom akkor ezt csak 1x tudja velem eljátszani.
jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Aki prostizik, az nem sikeres ember és/vagy kicsi a pénisze!
jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem korrekt, de az még a jobbik eset, ha nem néz hülyének, és elmondja kerekperec, mi a szitu. Engem egyszer egy pitsa fél több, mint félóráig váratott, azt kamuzta, hogy már taxiban van, aztán később kiderült, hogy végig ott volt bent házban egy másik klienssel...

De ez még hagyján, utána ígéretett, hogy majd kiengesztel, mert restelli, hogy várnom kellett... De kb. félidőnél rám unt, és el kezdett hepciáskodni. Az volt a baja, hogy nem beszélek, meg ilyenek... Jó szemét egy krva... Pedig csak pozitív értékelései voltak...

Azóta már csak azokhoz megyek hébe-hóba, akikről tudom, hogy normálisak, korrektek.

jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

5


Te egy zseni vagy!

jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Csak nem a kérdésre válaszoltál
jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy attól hogy valaki prosti, még lehet gerince. Nem ezt a képet akarják pont hogy festeni magukról? Hogy ők ugyan a társadalom peremén vannak, DE AZÉRT mégse kezeljük őket ÚGY? Mert ezzel a hozzáállással nem éppen ezt a vágyott viszonyulást erősítik.

Ha én valakivel valamit megbeszélek, akkor tartsa magát ahhoz mindkét fél. Legyen az egy prosti (bár én nem élek ezzel), vagy bárki. Ha egyenlő félként akarunk a másikra tekinteni akkor ez a minimum. Nem beszélve arról hogy "én" fizetek neki. Jó lenne ezt is üzletnek felfogni, mert az. Ez nem a párkapcsolati játékok platformja. Bár ott sem kéne játszmázni a másikkal, ez tény.

jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
6. Igen, sajnos ez benne van. Velem is egyszer előfordult hasonló eset, csak nekem annyi volt, hogy megbeszéltem vele egy időpontot, aztán egy órával a tali előtt lemondta azzal az indokkal, hogy nem ér rá. Mivel kíváncsi voltam, hogy nem-e kamuzik-e, ezért bementem az épületbe, és akkor láttam, hogy az én időpontomban egy másik vendég ment be nála, tehát kamuzott, csak azért mondta le, hogy egy másik kliensével találkozzon helyettem. Érdekel amúgy a lány titeket? Azóta is hirdet még, ha kíváncsiak vagytok kiről van szó, írjatok privibe nyugodtan, szívesen elmondom kiről van szó.
jan. 5. 13:22
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!