Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem fekszik le velem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fekszik le velem a barátom ha én már benne lennék?

Figyelt kérdés

Szívesen lefeküdnék a barátommal de ő még nem akarja.

Én még szűz vagyok és nem akar fájdalmat okozni ő még nem volt szűz nővel és nagyon tart attól nekem kellemetlen lesz.

Mondtam nem vagyunk már tinik és én eddig is sokat vártam már, szeretem és kívánom és ha nem is tökéletes de biztosan jó lesz.

Nagyobb a mérete de inkább a vastagság ami jobban gond lehet (nem tudom centikben de eléggé vastag). Rengetegszer közeledem hozzá de ilyenkor inkább csak ő okoz örömet persze szex nélkül. Mit tegyek, hogy tényleg érezze én már készen állok? Vagy mivel nyugtassam meg nem lesz gond?

Nem ráeröltetni akarom a szexet de nagyon szeretném már atélni vele.



jan. 5. 21:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Vagy vársz rá, vagy keresel mást, aki megteszi. A te döntésed.
jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Lehet gyorstüzelő és nem akar csalódást okozni.
jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

2

Orálisan és kézzel elégítettem már ki de ezt sem sűrűn engedi akkor viszont nem, hogy gyorsan hanem nagyon nehezen ment el. Talán ő nem kíván eléggé.

jan. 5. 21:52
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Ha feláll neki hanyatfekteted és beleülsz.
jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Keress FÉRFI partnert, dugjon meg, és úgy jó leszel neki!
jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
Lehet h meleg..
jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

Hány éves a barátod? Mindig ilyen nehezen élvez el? Ha túllépne azon hogy neked fájni fog, mi az amitől még tart?

Fiatalon nehezebb ezeket megbeszélni, de én is már csak fogom a fejemet, hogy anno miért nem kommunikáltam nyíltabban a partnereimmel...

jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Hagyjuk már ezt a "túl nagy" baromságot! Bemegy az!
jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Milyen érdekes, ha a nő akar várni, akkor azt tiszteletben kell tartani, stb stb. Bezzeg ha a pasi, akkor biztos béna, nem szerelmes a csajba, le kell koptatni, stb :)
jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem fiatal már annyira 33 éves és több barátnője is volt.

Én szűz vagyok de nyíltan beszélek vele a szexről ő viszont folyton azzal jön fél fájni fog nekem de kíván és szeret.

Mindig nehezen megy el, ezért érzem velem lehet a gond.

jan. 5. 22:33
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!