Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szub hölgyek! Mennyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub hölgyek! Mennyi idő volt a legtöbb, amíg meg vagy ki voltatok bilincselve, kötözve? Olyanra esetekre gondolok, amikor teljesen korlátozva voltatok a mozgásotokban. Milyen pózban voltatok?

Figyelt kérdés

jan. 6. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

18-20 óra lehetett. Este hatkor kötöt az ágyhoz a pasim és rögtön megdugott. Este jöttek haverjai mert bulizni mentek, előtte még az egyiknek megengedte, hogy megdugjon, aztán leleptek. Kettő körül értek vissza, a pasim meg akart dugni de nem állt fel neki, röhögve mondta a többieknek, hogy basszanak. Vegül is dugtak egy ideig aztán volt aki lelépett, volt aki ott beájult, dél körül ébredtek fel. De még akkor se engedtek el, egymás után dugtak, amikor mind vegzett akkor engedett el a pasim.

Háton fekve voltam végig, legalabb kétszer magam alá pisiltem, nem sokom mult, hogy oda is kakiljak, végül is csak azért engedett el mert sírva mondtam, hogy össze fogom szarni magam...

jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Szép kapcsolat..
jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Nekem ne mondja senki, hogy az első az nem kamu
jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
30 perc és 1 óra között. Kutyaban, pucsitva, terdelve többre nem emlékszem.
jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Kb 2,5 óra
jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Volt egy egyetemi csoporttársam aki kb így volt a csajával ahogy az egyes írta, akár kamu a komment, akár nem. Igazából egy sub csaj így érzi jól magát, az a lényeg, hogy a pasija elégedett legyen vele. Többször is dugtuk bulik után, általában többen egyszerre, és láthatóan élvezte! A szülinapomon kettesben is dughattam vele amikor szingli voltam. Egy időben én is kerestem ilyen sub cafkát, sajnos nagyon ritkák, ellentétben a divatsubokkal...
jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem mértük, de szerintem max 1-2 óra. X alakban ágyhoz bilincselve, vagy kötözve. Meg volt mikor hason fekve kezeim lábaimhoz bilincselve, meg egyszer volt mikor hátrabilincselt kezekkel aludtam el.
jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Valódi bilincseket használunk. Ha csak szex van kb. 30 perc, ha szerepjáték, akkor 1-1.5 óra.

Leginkább előre vagyok bilincselve és egy másikkal az ágy rácsához. Ritkábban simán hátra, fejem a talajon, vagy az ágyon pucsítva. Néha x alakban egy-egy kézbilinccsel és egy-egy lábbilinccsel az ágy rácsához. Nagyon ritkán kezeim hátul a lábamhoz. Ilyenkor orálozni szoktam.

jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt amikor a páromat kb 4 órán át kikötve tartottam.

Beszélgettünk izgattam stb.

A 4 óra két pisilés közötti idő.

Illetve gyakran aludt úgy, hogy kezei, lábai összekötve. Köztük egy lánc ami megakadályozza, hogy dereka és a lába is kinyújtva legyen

jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9#es vagyok. Én 46F
jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!