Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha valaki hajlamos az aranyérr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki hajlamos az aranyérre, akkor nem is ajánlott neki az anális szex?

Figyelt kérdés

jan. 7. 01:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán!
jan. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Én a szarásra vagyok hajlamos.
jan. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
2: Meg arra hogy bizonyítsd mekkora barom vagy.
jan. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még óvatosan, figyelmes partnerrel, sok sikosítóval sem? Egy német cikkben épp azt olvastam, hogy még jót is tehet, mert régebben is valamiféle tágításos módszerrel kezelték az aranyeret.
jan. 7. 07:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A popsi alapból sem arra való. Én nem kockáztatnék egy aranyeret. Nekem is van ott egy egészségügyi problémám, és nem szívesen rontanék rajta ha nem muszáj. Tudom milyen érzékeny ha ott valami elromlik. Plusz ha még valami fertőzés vGy valami kialakulna egy olyan kényes területen… Nagy wc-zni azért csak kell. Szerintem ne vállalj fölösleges kockázatot. Maradjon a kijárat csak kijárat. 31/F
jan. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is van aranyerem de szexelünk análisan. Párom nagyon óvatos megfelelő tágítás sok sok síkosító lassú behatolás, ha nem fáj mehet rendesen az aktus. Havi 2,3 alkalommal csináljuk eddig semmi gond nem volt.
jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
3-as, te nem vagy barom?
jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!