Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki hogyan küzdötte le a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan küzdötte le a merevedési zavart?

Figyelt kérdés
Meséld el mi okozta és hogyan oldottad meg. Troll kommenteket nem kérünk
jan. 7. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Orvossal. Részletekbe nem mennék bele, remélem megérted. Amúgy heteroszexuális vagyok
jan. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak volt, van még enyhén, orvos és sok türelem.
jan. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó, ezek szerint nem voltam teljesen érthető. Részletesen kérdezem, nyilván az hogy" orvos" önmagában nekem ez most nem válasz. Milyen kezeléssel, gyógyszerrel , terápiával stb
jan. 7. 08:42
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Te itt a válaszok alapján úgyse tudod magad meggyógyítani.
jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mi az oka.


Nálam csak átmeneti volt, amikor új partner jött képbe.


Vettem szexshopban pozencianövelőt. Bevettem egyszer, a következő alkalomnál már nem kellett.


Nyilván ez a kevésbé durva helyzet, de nekem ilyen volt, erre ez megoldás lehet!

jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az orvosok nem tudtak segíteni. Azt mondták a hormon szintem is átlagos, tehát jó

Végül elkezdtem komolyan edzeni fitnesz termekben. Na ez segített. Szerintem az átlagos hormonszint nekem kevés. Az edzés felnyomja a férfihormon szintet.

jan. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6 folyt:

A gond az volt, hogy évekig tartott, mire rájöttem hogy segít az edzés. Előtte urológusokhoz jártam. Olyan doki is volt aki kiröhögött, kamusnak tartott. Azt gondolták csak Viagrához akarok jutni. Gyógyszert is próbáltam, azok sem segítettek.

jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!