Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Menyiért vállalnád hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyiért vállalnád hogy elfenekelsz valakit?

Figyelt kérdés

Egy ideje keresek partnert fenekelésre. A rosszlányok és az Smpixien néztem a lányokat,nőket,illetve kérdeztem őket.

Mindegyik 20 és 45e.forint közötti összeget kért 1 óráért? Szerinted ez reális? Te menyit kérnel ha megkernenek teged?



jan. 7. 09:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
Én mint pasi, úgy megcsapkodnám a segged, hogy hetekig nem tudnál ráülni, de ha akarsz, háromszázezret azért utalhatsz, privátban tolom a számlaszámomű!
jan. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
20 ezernél olcsóbban szerinted találsz? Ne viccelj már, vagy keress olyat aki élvezi
jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Egy százasért a töködet is szétrúgom lúzer...

26L

jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Prókátor ***** válasza:
37%

Én ingyen és bérmentve vállalom akár nálad, akár másnál. Pusztán mindkettőnk élvezetéért.

Undorítónak tartom a felemlegetett "hölgyeket". Ők a fenekelés szégyenei. Minden olyan nőt, aki mindezt pénzért csinálja, legszívesebben arra ítélném, hogy minden egyes így keresett forintért kapjon egy-egy ütést. Naponta.

jan. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
4es: azután azt hiszem jó heges lenne a fenekuk.Bar rájuk férne az tény
jan. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
17%
En dominans nő csizmáját nyalnam, illetve pofozasert, rugdosasert fizetnek, de nem 100ezret,az már lehúzás!
jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ki ezt a kérdést mert ugy gondolom hogy nem kérhetnének el érte pénzt, DE! Azért az hogy valaki 30-40 000t elkér egy óráért az már nagyon túlzás. Főleg hogy igazából csak a penzért csinalljak nem is azért mert élvezik. Szerintem még a 20e.is túlzás 1 óra "játszadozásért". Főleg olyanoknak akik eletükbe nem csináltak még ilyet, de egyből magas árat kérnek el aztan amikor oda kerül a sor a találkozóra, akkor derül legtöbbször ki hogy azt se tudja hogy mit hogyan,illetve mit akar.
jan. 7. 12:58
 8/19 anonim ***** válasza:
25%

Egyszer próbáltam lányt elfenekelni rosszlanyokról a telefon beszélgetésnél elküldtem a picsába mondván hogy fél óráért kért el 20e-ret ami köztudott ezeknél semmire nem elég szóval ne csodálkozz hogy ennyire drágák



Viszont azt tegyük hozzá hogy inkább legyél férfi és keress olyan lányt akit te fenekelsz el mert ez számomra pl. szánalmas

jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

8. A vágyak nem igy működnek hogy legyél férfi, ne arra vággyál amire a tested vágyik. Ha ez tetszik neki, akkor ez tetszik neki, fejre is állhat, meg te is, akkor se fog változni.


Amúgy ez még nem is igazán sok.

Egy dominótól egyszer kértem árlistát, ott 4 óra volt valami 200000ftkörül.

Ha leosztod akkor az kb 50 per óra.

jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%
Én is ilyet keresek... Aki elfenekelne.
jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!