Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akinek elhanyagolt fitymaszűkü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek elhanyagolt fitymaszűkülete van az miért nem szégyeli?

Figyelt kérdés

Többen írtak olyat, hogy szégyelik a körülmetélt farkukat, pedig azon nincs semmi szégyelni való.

Ugyanakkor sokan még dicsekszenek is a láthatóan kissé gyulladt fitymaszűkületes farkukkal. Én el sem tudom képzelni, hogy egy nőnek az tetszen (vagy akár egy meleg férfinak) mégis valahogy azt nem tartják sokan szégyelni valónak, hogy esetleg egyáltalán nem lehet lehúzni róla a fitymát és rendesen megmosni, és inkább járkálnak ilyen beteg hímtaggal mintsem, hogy megműttessék.



jan. 7. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyik ismerosom a fitymafeke alatti kialault lyukkal menozott hogy at tud rajta nyulni kisujjal gondolom az orvosi beavatkozas 90es evek elotti durva kozepkori ritusai miatt alakult ki
jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igenytelenek es csak wczesre hasznaljak
jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is not nem lattak, helyesebben pasit se, csak igy magukban.
jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azért ez inkább gyerekkorban jellemzőbb, hogy nem mossák. Főleg, ha nem úgy nevelik a szülők, hogy ez természetes folyamat legyen.
jan. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szégyelni kell,hanem az orvosnak megmutatniés segíteni rajta
febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!