Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ma voltam egy lakásos prostiná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma voltam egy lakásos prostinál, és nem jött össze vele az aktus. Az oldalán szereplő képek sokkal jobban néznek ki, mint ő valóságban, ajtónyitásnál majd elkapott az arcától a hányinger, nem tudom, miért nem fordultam vissza. Szerintetek lehúzás?

Figyelt kérdés
Tehát én hülye maradtam és elvesztettem 40K-t, úgy, hogy felajánlottam neki, hogy rövidítsük az időt fél órára, úgy csak 20K lett volna, de csak azért sem engedte, így nem volt más választásom. Másik szobában lépteket hallottam, gondolom valami kopasz, kigyúrt, tetovált verőember lehetett, így eljöttem fél óra után, mínusz 40K a semmiért. Mit tudok ilyenkor csinálni? Nagyon idegesít ez, úgy érzem rendesen le lettem húzva. :(

jan. 7. 22:57
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
92%
92 pozitiv értékelés mellett ennyire befürödni?! Eskü, már kíváncsi vagyok, ki az a hirdető...
jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, akkor lehet még fasztudja milyen örökre szóló betegségeket is vitték haza. Meg ágyi poloskát és csótánylárvát, mert hát a putriban az nagyon megy, akár csak a tetvek.


A 6-os voltam

jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
81%
Agyi poloskat biztos vittel haza es orulj ha nemi betegseg nelkul meguszod
jan. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
96%

Felejtsd már el ezeket a kopasz verőembereket.


Komolyan, egy barom elkezdi azóta minden prostis kérdés ezekkel van tele. Ez nem a 90-es évek Kékfény műsora.


Alapból te ott rontottad el hogy maradtál. Ha elsőre nem tetszik, ki kell fordulni.

Nem még a pénzt odaadni (amivel elfogadtad a játékszabályokat és hogy kamuképes) de utána alkudni meg vergődni értelmetlen.


Meg ne sajnáld az időt hogy utánanézz kihez mész. Tanulópénz. Máskor légy résen és legyen eszed rögtön elköszönni

jan. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
74%
Budapesten legalabb vannak olyan barok, ahol nemcsak tancoslanyok vannak. Igaz, hogy szobazas, taxi plusz, de latod az arut.
jan. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Késő bánat.. mostmár feleslegesen idegeskedsz ezen, tanulj ebből az esetből és legközelebb be se menj, ha nem tetszik az amit látsz.. nem kotelező bemenni.
jan. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
39%
Hany eves vagy?
jan. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
72%

Hát te azért egy ritka buta lúzer csicska vagy.

Az ajtóból simán vissza lehet fordulni, de ha én fél órát akarok akkor mondhat akármit akkor is fél óra lesz vagyis csak annyit fizetek. .

jan. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
82%

Linkeld már be a hirdetését, nehogy mi is így járjunk.

Amúgy beszámolót írtál róla?

jan. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az erovel mar az ajtobol atadhattad volna neki a penzt aztan viszlat
jan. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!