Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire valós vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valós vagy csak városi legenda?

Figyelt kérdés

Több kérdést olvastam itt nehéz eldönteni hogy igaz vagy csak...

Kérdés hogy tényleg valós hogy lányok nők most mindegy hogy egyetemista lány vagy gyerekes anyuka de támogatásért cserébe....



jan. 8. 06:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Hogy mindenki k**va? Felejtsd el
jan. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nyilván nem azt írtam, kérdeztem hogy mindenki.

Csak hogy ez így valós.

jan. 8. 06:57
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem valós, de tény hogy sok olyan van, hogy akinek bejössz nem sokkal később meg is b@szhatod pénz nélkül is.
jan. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Te írtad hogy mindegy hogy egyetemista vagy anyuka tehat azt hitted az osszes no k**va??
jan. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Dehogy hittem. Csak itt ott olvastam hogy vidékről felköltözik a lány felső oktatásba és bele megy illetve van olyan is hogy anyuka egyedül marad a gyerekkel a apa nem vagy csak keveset fizet és...
jan. 8. 07:16
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

" Nyilván nem azt írtam, kérdeztem hogy mindenki.

Csak hogy ez így valós. "

Ez nem kérdés , ez egy kijelentés!!

jan. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem mindenki az, de sajnos van nő rokonom akire ez igaz...
jan. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy párt ismertem hasonlót.Fiatal pár volt egy kislányukkal.Új lakást vásároltak. A férj munkanélküli lett,és a feleség úgy egészítette ki a kasszát,hogy férfiakat fogadott. Olyankor az apa mindig levitte sétálni,játszótérre a kislányt,a közelbe.Nagyon gyakran voltak lennt,volt hogy többször is naponta. De nem hinném hogy ez általános.
jan. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám már csinálta pénzbeli juttatásért.
jan. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy van ilyen, mert egyről konkrétan tudom is, de neki nagyon szűk baráti köre van, és abszolút nem teregeti ki.

De ez csak egy lány akiről én tudok. Hol a többi? Érted, tehát biztos, hogy vannak, de nem sokan. Plusz az a kevés sem híreszteli, mert annyi erkölcse azért van, hogy érezze azt, hogy ez azért gáz, és nem épp követendő példa.

jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!