Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy valaki elájul szex közben?

Figyelt kérdés

Mi okozhat ilyesmit?

Az erős fizikai igénybevétel?

Vagy akár lelkileg is ennyire a hatása alá kerülhet valaki?

23L (bi)



jan. 8. 17:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

Te se birod csak kamu vagy

En nem is akarom birni

5 perc nekem boven elég

jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
38%
Nem vagyok kamu. De az 5 perc jo szánalmas. Ne is haragudj de sztem ez egy nőnek sem elég, hogy elélvezzen.
jan. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

Az kit kerdekel mi a jo neki

Nem azert engedem neki hogy velem legyen hogy jo legyen neki

Ha annyira nem lenne jo neki akkor massal lenne

jan. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Lehet van is...🤣
jan. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
72%

Nekem volt olyan, hogy egy òràn keresztül dugtam egy làny kb 21 èvesen. Szòval van ilyen.


A làny nem àjult el, de a vègèn mikor kicsùszott a farkam nem tudtam vissza tenni mert azt mondta, hogy begörcsölt a hüvelye.


Azt mondta, hogy ennyire mèg senki nem tudta meg. Ő is feküdt utàna 20 percig.



Most 20 èvvel kèsőbb kb 5-10 percig bìrom. Ez amùgy partner függő is. Szègyen vagy nem szègyen a mostani pàrommal eddig bìrom..

jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy egy óráíg nyaltam és utána mire elkezdtem dugni alig volt magánál.
jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
56%

Jelenlegi barátnőm elég fiatal még(legalábbis hozzám képest), szexuálisan is alig volt tapasztalata előttem.

Első együttlétünk után felkelt és mondta, hogy nyit egy ablakot. Na ez úgy valósult meg, hogy lépett egyet és egy hatalmas csattanással lefejelte a padlót. Eü.-ben dolgozom, de ez még rendesen meglepett engem is. Mivel nem akart magához térni így hívtam neki mentőt.

Szép kis emlék 😅

márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!