Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok ez számítana nektek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ez számítana nektek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A mostani barátnőmmel lassan féléve együtt vagyunk, és kiderult, hogy az előző barátjának 20cm volt a micsodája...nos nekem olyan 11-12 cm lehet, azt mondja ez őt nem zavarja, mert szeret engem, de ti mit gondoltok erről, van még keresni valóm nála, vagy hagyjam az egészet? Nagyon zavar.

jan. 11. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Primitív kolbászméregető kamu kérdés.
jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha neki ezzel semmi gondja nincsen, akkor te miért gyártassz problémát? Egyébként sok nő nem is szereti az átlagosnál nagyobb méretet. Nem hazudok, a tiéd pedig nem éri el az átlagost, de van nem egy-két ember aki ugyan ilyen mérettel van normális kapcsolatban. Nem kell ezt túlgondolni. Ha neki jó, akkor jó, ha nem lesz jó valami, akkor majd szól.
jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Ne foglalkozz ezzel. Hidd el, a tiéddel us lehet ugyan olyan minőségben szexelni. Csak önbizalom kérdése.
jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
El sem mondanám neki,milyen volt az előző srácé,ha meg a farokméreten rugózna,dobnám.Egy pasi ne a f@sszal foglalkozzon már,ha van barátnője!
jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Hát mivel téged zavar, ja hagyjad szerintem.


Am a nőket sem értem, minek kell az előző méreteit egyáltalán elmondani.


Miert nem kamuzza azt akkor mar, hogy kicsi volt, vagy átlagos.

jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is ekkora és sok csajom volt már, soha senkinél nem éreztem, hogy probléma lenne.

Aki nem hiszi megmutatom szívesen.

jan. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

A csajomnak egy igazán nagyméretű faszija volt előttem, ezért szakított vele, fájt neki.


Szerintem persze kamu kérdés, normális nő nem mondja el, hogy az előzőnek 2x akkora volt. Nekem elmondhatta, nem ilyen különbségről beszélünk.

jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Nyilvánvaló kamu. Ilyenről a nők tényleg nem beszélnek, sőt, ha rákérdeznek náluk, hogy az exének nagyobb, vagy kisebb volt e, akkor tagadnak, vagy hallgatnak róla, esetleg inkább azt mondják, hogy kisebb, de hogy nagyobb (még ha igaz is) azt biztos nem fogják közölni.
jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy ő mondta el? Mint írtam "kiderult". Nem ő mondta el, hanem kikerült egy videó ahogy egy másik lánnyal mit csinál, és hát én is láttam. Magamtól mondom, hogy ez kb volt egy 20cm-es.
jan. 11. 17:56
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

9



Na jó, ez már végképp kamu. Menj aludni, holnap meló van (ja neked iskola).

jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!