Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet, hogy nem tudok el élvezni?

Figyelt kérdés
Az előző párommal a szex egy trauma volt, csak annyi volt a lenyeg hogy ő neki jo legyen, mindegy jelenlegi párommal isteni, nagyon elvezem és mindig nagyon közel járok ahhoz hogy elélvezzek, de soha nem megy, pedig tényleg ott vagyok a határán és nem értjük mitől van, azt hiszi ez az ő hibája, de én tudom hogy nem az, de esetleg valaki tudja mitől lehet?

jan. 11. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet nem tudsz, izgasd közben a csiklód és menni fog.
jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyenletesen kemény és vastag pénisz. Gyorsuló tempó, ütemes mozdulatok. Ha kell, izgassa a csiklódat. Vagy lovaglóban fogjon magához és szorítsa a feneked. Ha ezek megvannak, már csak a kellő meghitt környezet kell
jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fejben nem tudod magad elengedni.
jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ezekkel nincsen gond, mindent megtesz és egyszerűen tényleg isteni, a méretével sincsen semmi baj, előtte és utána is szokott izgatni és tényleg ott vagyok a határán, de egyszerűen nem megy
jan. 11. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán valahogyan már sikerült akárkivel, akár magaddal elélvezned?
jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fejben még a régi negatív "élmény" hatása alatt vagy, idő kell hozzá amíg ez teljesen oldódik. Tanács: NE görcsölj rá, inkább csak engedd el és élvezd, s legyél boldog attól hogy a mostani párod egy normális figura aki megérdemel nem pedig egy idióta mint az exed.
jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elöször egyedül kikéne találnod, hogyan tudsz magadnak élvezetet okozni, hogyan jutsz el az orgazmusig. Az is lehet hogy nem tudsz, mert nem minden nő képes az orgazmusra. Mivel az nem szükséges a szaporodáshoz, ezért az nem olyan alapvető, mint a férfiak orgazmusa.
jan. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tegyél egy párnát a csípőd alá, úgy jobban a gpontodat izgatja a farka miszonoriús pózban.

Vagy bejön vagy nem, de van akinek bevált.

jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!