Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez az orgazmus jele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az orgazmus jele?

Figyelt kérdés
Nem igazán létesítettem még szexuális kapcsolatot, ami meg volt az borzalmas volt. Viszont jelenlegei párommal nagyon is jó, nsgyon élvezem, mindig mikor már úgy érzem elélvezek, azt érzem, hogy “bepisilek” viszont nekem ez nagyon új és nem tudom, hogy ez most annak a jele lenne, hogy elélvezek vagy, hogy valami baj van, mármint nem azért érzem hogy pisilnem kell, de érzem hogy valami folyadék ki ömölne belőlem, nem merem ezt ki engedni nagyon nehezen, de vissza tartom és szólok a páromnak, hogy elég. Őszintén félek, mert nem tudom, hogy ez mi hogy ez most jó vagy ezt nem szabad. Tudom nagyon hulye kérdés de valaki eltudna mondani ez mi

jan. 11. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Toljad neki ne allj le
jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel semmi gond sincs?
jan. 11. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha pisiltél előtte, akkor alig lehet benned, szóval ne félj, nyugodtan engedd el magad, ha squirt, azt is élvezni fogja a párod.

A női orgazmusok több félék lehetnek, mindegyik rendben van, szóval bátran kísérletezz.

Ami biztosan nem jó, ha félsz átadni magad.

jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak még friss a kapcsolat és nem voltam ebben biztos és nem akartam kellemetlen helyzetbe kerülni
jan. 11. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Napi squirtinges recskahuszár...
jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nefélj engedd el magad, és a magad megnyugtatása kepp rakj magad alá egy törülközőt, de ez egyébként az el élvezés érzete.

Nem fogsz pisilni❤️

jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engedd el magad baby és élvezd! Úgy soha nem fogsz elélvezni ha megállsz és rágörcsölsz.
jan. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!