Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért alakult úgy a pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult úgy a pénisz méret, hogy nem egyezik meg a nők szerinti ideális mérettel?

Figyelt kérdés

Az átlag 13-15 centi között van valahol. Már annyi felmérés van, hogy ezt ki lehet jelenteni szerintem, hiszen mindegyik, ahol mérés is történt e két szám közé teszi.


Viszont a nők ideálisat 16-18 centi közé teszik. De ugyanez vastagságra is.


jan. 12. 11:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
És megint itt van!
jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Ezt csak a teremtő tudja fiam🙏😂
jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Mert a csajok azt a méretet mondják amit a pasi mondott neki.

Így lehet egy 14 centis 17cm.

A pasik hazudnak, a csajok nem ellenőrzik, sosem derül ki.

Illetve még hibás mérés is okozhatja hogy többnek gondolják.


Egyébként a péniszméret és az igény kiegyenlíti egymást, csak nem a számokban kell elveszni, hanem szexelni kell. Megtapasztalni.

Egy optimális péniszmérettel is lehet borzalmas a szex, mivel ez többről szól mint egyetlen adat.

jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Mert nem a zsemle kicsi, hanem a pofátok nagy!
jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Azért ez változtatható. Én is levágtam a felesleget az enyémről.
jan. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
Én félbe szoktam hajtani, és úgy "átlagos"
jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Én el is mentem dokihoz hogy összement!Kérte mutassam meg,megnézte azt mondta nincs ezzel semmi baj,rá is van tetoválva hogy Róza.Na mondom ez az…az eredetit szöveg az volt hogy:dunai hajós matróza!
jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
Mert rossz a szemmértékük 12-13 ast némelyik 18-20nak lát
jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
Juj, most kell megtudnom, hogy nem ideális a méretem? Ajjaj, mi lesz most 😂😂😂 Bánatomban el is megyek holnap bulizni, csajozni s ha összejön valami akkor ígérem vasárnap este majd téplődök a "hivatalos" statisztikákon 😂
jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Alapvető probléma nem ez, hanem az, hogy a férfiak farka nem nő és nem növelhető bárki bármit állít, míg a nők idővel tágulnak, gyermekek születését követően főleg így már nem nyújtja azt az élvezetet egyik oldalról sem. Abban biztos lehetsz, hogy a nőknek rossz a szemmértéke. A hosszúság egyébként izgató látvány, de az együttlét alatt ennek nincs akkora jelentőssége mint a vastagságnak, a vastag meg nem megy popóba az pedig jó móka, főleg ha többen vagytok.
jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!