Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritarit kérdése:

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

3-4 napja történt az együttlét és a lényeg, hogy nem tudom elment e, elsonek úgy gondoltam, hogy nem. De mivel felelőtlen módon nem védekeztünk és nem adódott alkalmam beszélni erről félek, hogy mégis és akkor viszont belém.. nem tudom ilyenkor mi a teendő.. mennyi esélye van a terhességnek? Kb 12napja ért véget a menstruációm és nem tudom, hogy 120oras esemény utáni tablettával próbálkozzak vagy kérjek inkább időpontot a nőgyógyászomtól, úgyis aktuális a szűrővizsgálat.

Köszönöm szépen előre is a segítséget



jan. 13. 05:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem azt érezted volna ha benned elmegy,és ha ezt vesszük alapul,akkor nem kell félned a terhességtől ;)
jan. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Az esemény utáni az 72 órás.

És ha benned ment volna el, később folyt volna belőled a cucc elég feltünően.

De mi az hogy nem adódott alkalmad beszélni róla? Most utólag sem tudod megkérdezni? 🙄

jan. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt észre lehet venni ha egy férfi elélvez..
jan. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mostad ki a muffot? Nem éreztél semmi furcsát ami nem oda való? Nagyon kamu szagú a kerdés... Kommunikálni meg nem szégyen. Se telefon se sms se messenger hogy meg kérdezd?
jan. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el azonnal nődokihoz.
jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!