Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy lakásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy lakásos prosti letiltott? Azért tiltott le elmondása szerint, mert töröltem egy-két értékelésem róla. Mi a teendő ilyenkor? Nem tudom sehol sem elérni, de én még szeretnék hozzá menni és jóvá tenni az egészet.

Figyelt kérdés
Mondjuk ezért nem tudom miért haragudott meg ennyire...

jan. 14. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

🤣🤣🤣 De jó. Már úgy hiányzott egy jó szívből jövő nevetés.


Remélem viccnek szántad. Annak tök jó volt.

jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Te szegény...
jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Lakásos prosti. Tisztára mint egy házas csiga. Azta!!
jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Azért ne add fel... 🥰
jan. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Hagyd az egészet, mert a strigója kiveri belőled a szart is! Az ilyen beteg, nyomulós, köpönyegforgató állatokat még a prostik se túrik
jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Elképesztő válaszlépés! Nincs ennél nagyobb kib@szás! Elbűvölően önérzetes értetlen kvrvamindenit neki.
jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Keress egy utszelit, azok nem tudnak letiltani😆😆😆
jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
ez fura, mert így most olyan, mintha nem is írtál volna értékelés. ennyivel aki egyáltalán nem ír értékelést, azt mind letiltja? az is röhej, hogy te fizetsz neki, és még ő határozza meg, mit csinálj, amikor nem találkoztok. még szerencse, hogy én nem járok ilyen nőkhöz.
jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!