Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Van olyam fiú aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van olyam fiú aki szintén szokott így hokizni vagy bejön neki így is? Lentebb.

Figyelt kérdés
Felöltözve, nadrágon keresztül, vagy egy szál alsógatyában pl az ágyban lefekvéskor, de akár ülve izgatod magad és a végén minden előkészület nélkül elsülsz az alsóatyába?

jan. 16. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam ilyet bár elvezéd elott kiveszem altalaban es pzs-be megyek el, de előfuedtult mar tbböszor is baleset, hogy boxerbe ment 😂
jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már..
jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen velem is de át ázik minden rajtam annyi jön ha pzs akkor meg kell 4 vagy 5 db
jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Srácok, pár puha fürdőszivacs kell, azt lehet a lábközé a prosztatához is fogni, akár ha élvezitek és puha az eszköz, vagy amilyen jó nektek, azzal is picit dörzsölni, és utána azokat lehet mostni.
jan. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Szoktam

Aztán megy a szennyesbe

Bár anyám nem érti miért vannak összeállva 😂

jan. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Imádok a gatyámba élvezni! 😁
jan. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Volt már, hogy gatyába élveztem és nem rossz, de én jobb szeretek teljesen neztelenül recskázni :)
jan. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Silverfox30 ***** válasza:
66%
Ez egy maszturbációs technika is. Velem is megesett már de utána rögtön mosás!
jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kicsiként, amíg csak humping technikával masztiztam, mindig gatyába ment minden, aztán kora tinikorban áttértem a kezemre, akkor már kényelmesebb volt anélkül, zsepibe.
jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen biciklis vagy futónadrágba igen. Hasonló anyagból készül a koton is
jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!