Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Biszex srácként szexshopban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex srácként szexshopban?

Figyelt kérdés

Rég óta szeretnék venni magamnak anál dildót, vibrátort vagy olyan eszközt ami a prosztatát stimulálná. Nézegettem neten, de mivel még sosem volt egyik sem így először személyesen szeretnék nézelődni és vásárolni olyan eszközt ami igazán megtetszik.

Mennyire néznek furán vagy megvetően egy szexshopban ha vibrátorokat vagy műpélókat néz egy srác magában? Illetve ha akár rá is kérdeznék amennyiben nem találnám amit keresek?

Nyilván ők nem tudják, hogy magamnak akarom venni, vehetném egy csajnak is, csak ha már sokáig nézegetném feltűnő lenne hogy én akarom e használni. ( meg főleg ha rákérdezek 😅)

Mit gondoltok?

27/F


jan. 16. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont lesz.rják, hogy mit veszel. Senkit nem érdekel, egy vevő vagy.
jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire se néznek furán, kb. magasról tesznek rá. Tudod azért szexshop a szexshop, hogy szexuális segédeszközöket vehessenek ott az emberek.
jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel, hogy kinek vásárolsz szexshopban😉
jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam 😄 köszi a válaszokat 😁
jan. 18. 08:43




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!