Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rosszlányok körében tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok körében tényleg igaz hogy az érettebb 35...40 es korosztályú rosszlányok sokkal normálisabb és barátnősebb, a fiatalok csak gyorsan végeznek és dobnak is ki?

Figyelt kérdés

jan. 17. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Egyén, nem kor függő. Nekem legjobb élmények fiatal csajokkal volt.
jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a kortól függ, inkább a szimpátiától, a személyiségétől, van-e esetleg gyereke, mert akkor elképzelhető, hogy érzelmileg érettebb, volt, már a harmincas évei vége felé járó csaj, aki nagyon szinte tinisen viselkedett, és nem Magyarországon egy 25 körüli csaj, akit magamhoz elhívtam, a stílusa alapján arra számítottam, hogy vagány vad lesz, három órát voltunk, és nagyon barátnősen viselkedett, mondta is hogy ne értsem félre, de jól érzi magát, odabújt, az ölembe ült, persze sokat szexeltünk is.
jan. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1es kíváncsi lennék ki volt az a pár fiatal lány aki jó volt.

Ha úgy van linkeldt privát át megnézném.

Köszönöm

jan. 18. 06:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!