Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lenne, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lenne, ha visszahoznák az iskolákba a testi fenyítést?

Figyelt kérdés
Mostanában egy csomót fantáziálok arról, hogy mi lenne, ha pl. nagyobb vétségekért az egész osztály előtt 10 pálcaütés járna pucér fenékre, vagy akár egy rosszul sikerült felelésnél a tanár ott helyben elfenekelhetné a diákot, hogy tanulásra motiválja. Van más is, akit ez fura módon izgat? Vagy csak én vagyok túl perverz? :D

jan. 18. 15:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Folyamatosan rosszalkodnál csak :D
jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem mondom, hogy nekem nem áll fel a gondolatra, hogy mondjuk az osztály legjobb csaját pucér fenékkel elverik előttem :D


De ha én kapnám, az már nem tetszene annyira :D

jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

Én munka miatt voltam ázsiai országokban 5+ éve. Ott, az ikola kapujában, álltak a tanárok BOTTAL! És a későkre simán rácsaptak!!! Csak lestem. És ez Japánban és Koreában is így volt. Japánban van is kifejezés a testi fenyítésre és a szigorra, a tanár részéről: "szigorú szeretet".


ÉN, mondjuk inkább azzal büntetnék, hogy elveszem a telefont 3-4 napra. >:)

jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Sajnálnám, hogy már nem vagyok diák. Parkolási bírságot vagy hasonlót szívesen átváltanék testi fenyítésre.
jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 StevenUp ***** válasza:
31%

Nyilván sok embert tanulásra motiválna a testi fenyítés...

Én is kaptam ki rossz eredmény miatt, de én tudtam az okát és mikor anyám beígérte hogy a következő ilyennél elver megint akkor a következő következőnél én magam vittem a fakanalat neki és ledobtam elé az ellenőrzőt.

Nem élveztem, nem ettől lettem jobb, nem ez motivált jobb eredményre. Csupán megtanította azt 12 évesen, hogy mennyire sz*r rendszerben élünk és senkire ne számítson az ember ha bármit is el akar érni...


Ennyit ér, normális embernél a fizikai fenyítés 🤷‍♂️

jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%
A testi fenyítés az egészséges iskolai nevelés része volt. Ez nem bántalmazás, hanem NEVELÉS.
jan. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
És, hogy folytassam, az nem fér bele, hogy egész osztályt. És csak fenyítés - nem bántás. Nem mindegy. A jellem nevelése. Ez az erélyes szülői nevelésnek is része.
jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem a tanár felelőssége megnevelni a pulyát, hanem a tisztelt szülőé lenne.
jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%

"ÉN, mondjuk inkább azzal büntetnék, hogy elveszem a telefont 3-4 napra. >:)"

Te szadista állat.:D

jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyen perverz, kiéhezett srácok, akik erről fantáziálnak, na azoknak a seggét kéne deresre leszíjazva, pálcával hurkásra verni az egész iskola előtt nevelésként...
jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!