Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen hogtie-ban meg kötözve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hogtie-ban meg kötözve lenni?

Figyelt kérdés

Aki próbálta már, milyen érzés? Kötéllel vagy bilinccsel jobb?

Hogyan sikerült kipróbálnod, párod volt aki megkötözött vagy más helyzetben?



jan. 20. 12:15
A kérdező szavazást indított:
Kötéllel
Bilinccsel
21 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kötéllel élveztem a legjobban
jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Mi benne az élvezet?
jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A megfelelően megválasztott kötél kevésbé vág, mint a bilincs. A bilincs fajtájától is függ, hogy mennyire vág, mennyire korlátoz. A láncos bilincs több mozgást enged a csuklónak, mint a zsanéros vagy merev. A bilinccsekkel megvalósított gúzsba kötést megkülönböztetésül "hogcuff"-nak szokták mondani.

A szorosság attól is függ, hogy mennyire van rövidre vagy hosszabbra véve a csuklót és bokát összekötő kötél vagy lánc. Teljesen összehúzva enged a legkevesebb mozgást. Tovább lehet fokozni a szorosságot, ha egy további kötéllel az ember felkarjait is szorosan összekötözik.

jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 wrestler56 ***** válasza:
86%
Én is vastagabb kötéllel ajánlom. A szorosra húzott bilincs előbb vág be és okoz kellemetlen véraláfutást, mint ahogy a gerinc karikába hajlítását elérnéd. Pedig az a hogtie lényege. Érdemes kipróbálni, hogy a bokákat és a csuklókat folyamatosan közelíted, amíg össze nem érnek. Tovább erősíthetsz ha a végtagokat magasra felhúzod, hogy a partnered a levegőben vergődjön. Aztán sokféle módon kényeztetheted a kiszolgáltatott helyzetű UKE-t. Ez a bondage összeszokott partnereknek azért ajánlható, mert a kötözés szorossága tűrőképesség szerint fokozatmentesen beállítható.
jan. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem a párom szokott így összebilincselni. Nekem a bilincs jobban tetszik a kötélnél. Ha hosszabb időre tervezzük, akkor a bilincsek alá szoktunk valamit rakni (csuklószorító vagy a pulcsi ujja), hogy ne vágjon be. Így egész sokáig ki lehet bírni.
febr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak puha bilincsek is
febr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom :)
febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Én bilincset használok és jobb híján magamat szoktam megkötözni. Nekem is a hogtie a kedvencem. Ilyenkor csak lazulok bekötött szemmel, beragasztott szájjal:DD
febr. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet magadat hogtie megkötözni? na mindegy, én is nagyon kedvelem, egy izgi érzést kellt bennem, de imádom csinálni is valakivel és végignézni ahogy "szenved" :) 33l
febr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Bilincsekkel elég könnyű saját magunkat hogcuff-ba bilincselni. Először a lábakat kell megbilincselni, majd amikor a kézbilincs az egyik csuklón már rajta van, akkor kell áthúzni a lábbilincs láncán, majd a másik csuklóra is rákattintani. “Self hogcuff”-ra elég sok találat van, ahol meg lehet nézni a folyamatot.
febr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!