Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kínos sulis merevedés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos sulis merevedés?

Figyelt kérdés
Visszagondolva a középiskolás évekre (nem volt olyan rég) jó pár fiúnak állt PL. Tesi órán stb. Van ilyen sztoritok? Én akkor lányként csak párszor láttam de ezt egy fiú nyilván másként éli meg ezért érdekel.
jan. 20. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszer kihívtak a táblához mikor látszott, egy lány nagyon nézte.

Nem rázott meg, nem volt semmi következménye vagy ilyesmi

jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem volt kínos, de volt ilyen.

Általánosban mi még együtt tornáztunk a lányokkal tesi órán. A lányok tornadresszben voltak. Ágaskodó farokkal néztük, hogy melyiknek milyen a feneke, mekkora a melle és persze hogy mennyire domborodik a puncija. Minden tesi óra után kivertem a wc-ben, de nem csak én. És alig vártuk a következő tesi órát!

jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem osztálykiránduláson volt, hogy felmerevedett, és mivel már alvós nadrág volt rajtam, nagyon látványos volt, mert az nem szorítja le úgy, mint egy farmer!

Nagyon igyekeztem semleges dolgokra gondolni, de elég sokáig meredt így, és látszott egy-két tekinteten, hogy más is észrevette.

jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kaptam pár kampót miatta, mert olyankor ki sem mentem felelni. Pedig jó tanuló voltam.
jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy tanárnőm, annyi srácnak lett rá merevedése, hogy nem is hívott ki senkit a táblához felelni, és felállni sem kellett a helyedről.
jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!