Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire vonzó egy tapasztalat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vonzó egy tapasztalatlanabb lánynak az alábbi?

Figyelt kérdés
Egy tapasztaltabb, türelmes és figyelmes pasival megismerni, megtapasztalni új dolgokat és feszegetni az erotikus határokat.

jan. 22. 07:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Talasztalataim szerint a magukat ilyennek hirdető pasik szoktak a legperverzebbek lenni, és itt kiirogatni a legbetegebb kérdéseket. Persze tisztelet a valódi elenyésző kivételnek.
jan. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
1-essel értek egyet. Személyesen ismertem ilyet.
jan. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Plusz az ilyen "tapasztalt, türelmes és figyelmes" típusok szoktak a legbénábbak lenni az ágyban. Ezt mint már nem tapasztalatlan nő mondom :)
jan. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
3: Férjnél vagy?
jan. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Igen.
jan. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
5: Akkor már feltételezem egy normálisat találtál. (:
jan. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

De szánalmasak ezek a kérdések. Vajon mire számít? Hogy naív kislányok fognak írogatni neki, ő meg sorban dugja majd őket???

😄😄😄

36N

jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
7: Csókolom néni. Én egy tapasztalatlan. ártatlan fiúcska vagyok. Meg tetszene engem tudni rontani, hogy én is szexelhessek? Szeretnék egy barom állattá válni, hogy a későbbiekben minden nőt megkaphassak, és anélkül hogy foglalkoznék a nők érzékeny lelki válágával, szanaszét dughassam őket közös megegyezés alapján. Minek foglalkoznék a következményekkel ha a lányok sem teszik ezt saját magukkal? Szóval néni, összetudná puncizni a kukimat, hogy én is férfivá válhassak?
jan. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

8

Biztosíthatlak, már most is egy barom vagy, a többit el is hagyhatjuk. 👍

jan. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
9: Már csak az állattá része hiányzik, ebben kértem a segítségedet. De ha nem, hát akkor igen. De inkább hagyjuk is kikosarazlak. Amúgy is túl öreg vagy. Látod, képes vagyok a fejlődésre. 😁
jan. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!