Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fenekelést kedvelő férfiak ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenekelést kedvelő férfiak ha egy ideig nem találtok rá a nőt majd jelentkezik egy pasi elfogadjátok vagy visszautasítjátok?

Figyelt kérdés
jan. 22. 13:11
A kérdező szavazást indított:
Csak nővel érdekel
Ha sokáig nincs nővel ráfanyalodnék férfivel is
Teljesen mindegy kivel, csak el legyek fenekelve
Eleve csak férfivel
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hetero dom vagyok, lány, nő érdekel csak
jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Csak lányok nők:)
jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Adni csak nőknek szeretek, ha én vagyok a szenvedő fél, akkor ha nincs női partner, férfitól is elfogadok egy kemény fenekelést. De csak úgy, hogy semmi más nincs (nyilván a meztelenségen kívül, az hozzá tartozik a büntetéshez). Eddig egyszer kaptam csak férfitól, hát nem simogatott... 😄
jan. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak kapni szoktam, csak nőtől. Ha más nem, fizetős. Van egy-két bejáratott domina, aki nem kímél a pálcával.
jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Heteroként diák koromban húzott deresre fiú osztálytársam is. Persze ő is hetero volt. Ha kiderült volna hogy homo hajlamait akarja kiélni, úgy felrúgtam volna hogy leolvassa a Göncöl Szekér alvázszámát.
jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen belefér, hogy egy pasi fenekel, vagy egy pasit fenekelek. De semmi több. Az urológus pl simán meg is fogja a pöcsöd, és mégsem meleg, de nekem pl ez már nem férne bele.
jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én adni szoktam lányoknak
jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!