Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lábfétises férfiak, ti mikre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétises férfiak, ti mikre szoktátok megkérni a partnereteket?

Figyelt kérdés

Akár egy kapcsolatban, akár alkalmi szexnél. Meg szoktátok kérni, például, hogy ráélvezhessetek a lábára? Esetleg, hogy csináljon valamit a lábával, mondjuk próbálja kiverni nektek?

Mikről szoktatok fantáziálni?



jan. 24. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi durva dolgot nem szoktam kérni. Nézni és masszírozni szeretem csak, a legfurcsább helyzetekben.
jan. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Simogatom,masszírozom,nyalom a talpát,szopom a lábujjait,simogatja a talpával az arcomat,szokta kiverni nekem lábbal,vagy ráélvezek. Ezeket csináljuk,már nem kell kérnem,megy magától :)
jan. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Footjob. Imádom! Aztán bekapom a g.cis lábujjait és leszopogatom róla az anyagomat. :)
jan. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne barátnőm, akkor arra, hogy megmasszírozhassam a talpát.
jan. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Misike21 ***** válasza:
Egyetértek a kettessel dettó nálunk is ugyanígy simogatni , puszilgatni ráélvezni stb stb és lényeg h ki is verje vele
jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Masszázs, harisnyás lábra élvezés, harisnyás lábbal való f*rok taposás, nyáron ugyanez csak izzadt lábbal ami amúgy az egyik kedvencem, harisnyazokni a f*rkamon és úgy veri ki nekem a párom meg ilyenek
jan. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A legextrémebb az volt, amikor hármasban voltunk, a párom harisnyás lábfejére jócskán ráélvezett a barátunk. Ezután én vettem kezelésbe az asszonyt szemből és közben nyalogattam az anyagot a lábáról.

Csak közlöm nem vagyok meleg, sem biszex csak izgatott a dolog.

márc. 7. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!