Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy arról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy arról álmodom,egymás farkára élvezünk egy fiúval?

Figyelt kérdés

Arra ébredni hogy felizgultam nagyon jó és sokszor el is élvezek,mással is van ilyen?

Milyen hasonló visszatérő álmod van?



jan. 24. 05:53
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

20# ez volt a kérdés: "Es voltal mar fiuval, lannyal is?"

Válasz: nem 🤷‍♂️

Szerintem egyértelmű.

jan. 24. 09:40
 22/38 anonim ***** válasza:
61%
Fiuval voltal mar?
jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
22# nem! Már írtam 🤷‍♂️
jan. 24. 10:03
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Es kivanod? Nalam akkor voltak fius almok amikor kivantam de nem tudtam megvalositani (mert probaltam elnyomni ezt magamban).
jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs 🤷‍♂️ de ha ilyet álmodok jól esik és néha elélvezek. Én is el akarom nyomni magamban.
jan. 24. 10:10
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell elnyomni
jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
50%
Csajod se volt?
jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt erzed h kivancsi lennel akkor probaldd ki. Ha nem jo akkor legalabb tudni fogod. Amig nem probalod folyamatosan elo-elo fog jonni.
jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
28# köszi
jan. 24. 12:34
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Nalam az volt, hogy neha azt almondtam, hogy haverrel egy eldugott wc-ben verjuk egymas elott. Nem tudom miert pont eldugott wc de ez jott elo. Amikor alkalmam volt kiprobaltam a fius dolgot, utana mar nem almodtam ezt.
jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!