Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Léteznek olyan hölgyek, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan hölgyek, akik imádnak erősen karmolni?

Figyelt kérdés
Nem csak szexuális értelemben gondolom, hanem gyakran elképzelik, hogy valakit szívesen összekarmolnának. Akár csak úgy, hogy kipróbálják milyen erősen tudnak karmolni, vagy éppen, hogy lássák, mit bír a másik.

jan. 24. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez kicsit beteges, hogy csak úgy karmolászni van kedved. De sex közben ez természetes.
jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Nem nekem van kedvem karmolászni, én kapni szeretem. Egyébként köszi a választ. :) F
jan. 25. 11:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem már összehozott a sor jó pár ilyen karmolós csajjal. Elég sok van belőlük.
jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 jó ezt hallani, remélem a jószerencsém engem is összehoz velük.
jan. 25. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Lekaphatnák a hátamról a szemölcsöt
jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, ha van itt olyan nő, aki imád erősen karmolni. Jó alany lennék hozzá, írjon rám nyugodtan.
ápr. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!