Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Dagadt csajszik! Eszetekbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagadt csajszik! Eszetekbe jutott már swingerklubba elmenni? Nem mondom hogy meg is csinálni csak legalább eszetekbe jutott? Tán meg is tettétek? Korotok, súlyotok? Ha csináltátok milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
jan. 24. 18:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Te egy tuskó lehetsz :D egy "kövérebb" csaj es nezhet ki jol, és akinek meg ez nem tetszik, az olyat keres egy swingetklubba maganak :D valakinek a ducibb jön be valakinek a vékonyabb valakinek a nagy mell valakinek a kicsi. Az hogy valaki ducibb es elmegy e swingerklubba az az önbizalmától függ de tartok történelem órát de a tarsadalok szabja meg mi a "manő", régen a ducibb volt a "menő" lsd.: lotus lábbal rendelkezo nők ducibbak voltak a mozgás korlatozottsag miatt es ez volt a trend. Minden esetre minden embernek az izlese egyedi...
jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

Mert tőlem olyan sokat akarnának a férfiak. :'D Nem vagyok kívánatos. Nem csinálnék bóhocot magamból azzal, hogy odamegyek a 164 centimmel és 70 kilómmal. A székről nem folyok le, de a melleim lógnak, a combom olyan, mint a puding, a hasam kötött sonka, az ánuszumnál pedig külső aranyerem van fájdalmat nélkülözve, ezért magamnak tudok ezt-azt. Az arcom pedig bőrhibás, amivel életem végéig együtt kell élnem, és jobban látszanak a rajta lévő vörös foltok meg a mitesszerek, mert nagyon fehér a bőröm. Marhára kívánatos. Mint egy forró talajhoz ragadt döglött halat kaparni. A súlyomon dolgozok, ezért már nem 75 kg, hanem 70 kg vagyok, de ettől még ami tény, az tény.


Megfordult-e a fejemben? Igen, hiszen mindenkinek lehetnek hülye gondolatai. Meg is tenném? Előbb szakad rám az ég, minthogy megalázzam magam, hogy "ló helyett jó a szamár is". Mert én csak szamár lehetek a kívánatos nők mellett.


22/l

jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
9%
A szexulitás és utcára menni két külön dolog, hacsak nem változott egy nap alatt a világ, hogy utcára menni nudistaként kell.
jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Háááát.... már bocsi de igazad van. Úgy értem ez elég undin hangzik. Nem szívesen dugnálak meg ha ilyen helyen taliznánk.
jan. 24. 19:44
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

2

Én megdugnálak, valamiért nagyon izgatnak az ilyen csajok csak hát nem igazán találni ilyet mert mindegyik bújkál. De swinger klubba nem mennék szerintem.

jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
1 es vagyok, #2 es hez szólnék az ilyen nőktől mint te aki igy beszél magáról ( és ezt biszex nőként mondom) bottal nem érnék, a magassagodhoz azért az a 70 kg annyira azert nem vészes ha van mellé izom is sőt több sem biztos hogy rossz (tapasztalat), ez elég összetett téma. ( lsd. Schobert Norbi vági disznó kezdodik 100kg felett azonban szikla 120+ kg), meg nem mindegy milyen a kisugárzásod.
jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

2es

Emiatt a felfogásod miatt nem jutsz előre, nem a "súlyod" miatt.

jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy milyen emberekkel találkozott és milyen tapasztalatokat szerzett a 2-es hozzászóló, hogy ilyen lealacsonyítóan ír magáról, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne. Én simán lónak tekinteném, nem szamárnak.
jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Pedig dughat súlyban van bőven a kettes.
jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Akkor dugjátok meg ti ha ennyire azt mondjátok hogy az. Írjatok rá talán beadja a derekát. Vagy fizessetek neki mit tudom én. Ilyen hozzáállással tuti szűz. Pedig nincns ellenemre ha valaki dagi, de ez nagyon nem amit ő felsorolt magáról. Lehangoló.
jan. 24. 20:38
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!