Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elítélnétek a barátnőtöket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélnétek a barátnőtöket, ha megtudnád, hogy mielőtt összejöttetek, egyszer gangbangezett az egyik barátnőjével?

Figyelt kérdés
Ketten voltak hét férfival. Nem gondoltam szentnek, volt élete előttem, rendben, de most kb úgy néztem rá, mintha ri*anc lenne. Mivel ezt őszintén ki is mondtam, azt mondta gyökér vagyok és elhagyott. De előtte hozzám vágta, hogy nekem mennyi együttlétem volt. Oké, életem során szexeltem tizenegy lánnyal, de nem egyszerre, mint valami ribi.
jan. 24. 19:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nem kellene ilyen csaj, az biztos. Jó dolog a szex, de nem vagyunk állatok. Vagyis hát ahogy látod, sokan azok..
jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem ítélném el, sőt büszke lennék rá. A vagány csajokat szeretem, akik sok mindenben benne vannak.
jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Azért a 7 már kicsit sok...
jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Én dobtam a csajomat. Előttem résztvett pársor 4-5 pasis gangbangben. hogy összejöttünk már játszotta a nagyságosat, hogy nem akar többest. Hát a néninkéjét. SZenteskedjen mással.
jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%

Nálam kuka lenne!

Ha akkor vágyott rá akkor máskor is fog.

jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem ítélném el. Gondolj bele, ha nem tudo ezt róla,akkor még mindig szeretnéd? Nem könnyű kérdés ez! Gondolom mióta veled volt, nem csinált ilyet.
jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%
Ha neki/k jó volt és nem ártottak vele másnak, akkor minek ítéljem el?
jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem csináltunk ilyet, fel sem merült. És belegondoltam. Szeretném továbbra is, ha nem ri#@ncoskodott volna hét pasassal. Nővel akarok kapcsolatot, nem egy fekete lyukkal. Senkinek nem kötelező minden nyílásába egy vagy két farok.
jan. 24. 20:33
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
És ha valamikor neked jött volna össze több csajjal egyszerre és sok év múlva ezért a barátnőd megvetne mit szólnál hozzá?
jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%
Dehogy dobnám. Végre egy normális nő.
jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!