Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés az első anál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az első anál szex? L

Figyelt kérdés
jan. 24. 22:21
 1/8 StevenUp ***** válasza:
39%
Mint amikor s*ggberaknak
jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre furcsa, kellemetlen és ebből akadhat csekély fájdalomérzet is. Nem szabad ráfeszülni, türelem, idő, előjáték, síkosítás stb. mellett akár kellemes is lehet.
jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első nekem, rohadt kellemetlen. Igazából nem tudtuk, hogy kell, vagyis azt hittük, úgy mint punciba. Rettentően fajt, ahogy előkészítés nélkül betette. Mivel mindig is érdekelt, bő 2 év után újra próbáltuk, egyre jobb lett. Orgazmusom soha nem volt, de kellemes szétáradó érzés.
jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Először fura aztán egyre jobb
jan. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Normális lány nem enged ilyet. Te se engedd. Normális férfi se tesz ilyet. Fajtalanság. És házasságon kivüli minden szex bűn.
jan. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
5-ös te valami stand-upos vagy? Visítva röhögök a f*szságaidon :D Csak így tovább :D :D :D
jan. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Finom!
jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Én az első pár alkalommal magamnak csináltam. Tudom az nem sex. De mire oda került a sor hogy pasival csináljam már elég tapasztal voltam kezdő letemre es egyaltalan nem fájt, sőtt, nagyon élveztem. Pont 13 éve volt. 26L
jan. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!