Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az incelek miért nem mennek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek miért nem mennek el prostikhoz?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy prostival elveszteni nem egy hőstett. De tényleg jobb 30 évesen szűznek lenni, mint fizetni egy szexmunkásnak?

Nem megbántani akarom az inceleket ezzel a kérdéssel, de komolyan nem értem.



jan. 24. 23:47
1 2
 1/15 StevenUp ***** válasza:
54%

Mert könnyebb károgni, mint beismerni hogy egy kész csődtömeg luzer sikertelen sz*rdarabok az életben.

Ha elmennek prostihoz ezt ismerik be... És ez nem mindenkinek esik jól 🤷‍♂️

jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Jó kérdés , több országban ezért is engedik a prostikat dolgozni ,hogy kevesebb legyen a bekattant vilàg gyűlölő Incel. Olvastsm h 2. Világháború alatt is viràgoztak a bordélyok .. ennek oka volt. Bàr személyszerint nem vagyok incel , de bevallom én is voltam màr prostival szingliként és nincsen benne semmi elìtélni való. Nekik is ajánlom,lehet utàna kevésbé gyűlölködnének. Cheers
jan. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert semmi értelme.
jan. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Mert szegyellik magukat hogy csak penzert kapnak not
jan. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Én járok prostikhoz, hogy ha már a szerelemhez túl ronda vagyok, legalább a szexhiányomon enyhítsen. Viszont a környezetemben titkolom.
jan. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Azzal hogy egyszer, 5ször 10szer voltam örömlánnyal, nem fog változni semmi. Szexelni se tanulok meg, és nem is lesznek jobbak az esélyeim a pártalálásra.
jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Prostit csak gumival lehet dugni az meg ugy nem jo
jan. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom incelnek minősülök e, mert nem vallom azt a tipikus incel ideológiát amit itt ezen az oldalon is lehet látni többek között. De amiatt nem járok prostituálthoz, mert nem erre vágyom. Én valódi kalandot, élményt(de sokkal inkább normális párkapcsolatot) keresek, a prostizás viszont csak egy üzleti tranzakció. Azt gondolnám eredménynek, ha valaki magam miatt akarna szexelni velem, nem pedig x pénzösszegért cserében. Egy prostizás után nem hiszem jobban érezném magam bármiben is, meg amúgy sem hiszem tudnék bármit kezdeni egy mesterséges helyzetben. Dugni nem tanulok meg és érzelmi életemben sem történne előrelépés. Egyszerűen más tipusú embereknek találták ki a prostizást.

27/f

jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
Mert ahoz is balf@$zok. Inkább itt zaklatják a lányokat.
jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
#9 Nem vagy tisztàban az Incel fogalmàval. Az Incel meg mindenkit utál(rosszabb esetben a halàlàt kìvànja) annak aki szexuális kapcsolatot tud létesìteni. Ergó ha elmész prostizni már meg is szűnik az Incelséged
jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!